Kouzelnická Kouzla

Dělivý blesk *Dualarak Barak * Hodnocení: Kvalita

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 30

Skupina: Energetická magie

Dosah: 1

Rozsah: 10

Vyvolání: 3 kola

Popis:

Pře sesláním musí kouzelník určit na koho se blesk NEBUDE zaměřovat (jakoby pro blesk neexistovali)

Po zakouzlení vyšlehne z kouzelníkových očí blesk který by se nejlépe popsal jako ,,stříbrný,, který zasáhne cílenou bytost a zraní za 1k6+4 ž, po zásahu z těla oběti vyletí dva blesky stejné barvy a ty zasáhnou 2 nejbližší bytosti v dosahu 10 sáhů (pokud v dosahu není nikdo jiný než sesilatel, blesk se nerozdvojí) za 1k6 +3 ž(použij předchozí hod) pokud tento blesk zasáhne, z těla zasaženého vyletí dva blesky které zasáhnou 2 nejbližší bytosti v okruhu 10 sáhů (pokud nikdo kromě sesilatele v okruhu není, blesk se nerozdvojí) za 1k6 +2ž (použij předchozí hod) ....... Jakmile síla blesku dosáhne hodnoty 1k6 už se dále nerozdvojuje.

Přidáno:

Přečteno: 0

Hlasovalo: 30

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Starý dobrý Chain Lighting...Jenom se mi to zdá trošku levné


 Uživatel úrovně 8

Pozn: Na schválení čeká doplňkové kouzlo pro VŠECHNY blesky, a ovlivňuje dělivost těchto blesků.


 Uživatel úrovně 0

Je to velice dobré kouzlo.


 Uživatel úrovně 0

Tak asi ne,nejde mi tiskárna...


 Uživatel úrovně 0

Líbí se mi to.Má to nápad a neni to uhnaný.UnknowNe,dobrý. A ten Afeirův nápad taky neni špatnej.Dam 4*(a vytisknu si to).


 Uživatel úrovně 0

konečně nějaké použitelné energetické kouzlo s nápadem, ale také by mě zajímaly odpovědi na otázky podemnou...


 Uživatel úrovně 0

Zajimave, podobnost s Chain lightingem z HoMM je mala spis se podoba M&M IX :o))
Do davu se to pomerne hodi, ale mozna bych tam radeji stejne prsknul pet, sest ohnivych kouli :o)


 Uživatel úrovně 0

Prijde mi to jako divne napsane, ale ma to smysl a i dobre zpracovani, jenom bych rozsah upravil na : 1 - 31 tvoru, trosku mi prijde divne, ze tento blesk za 40 mg muze zranit az 31 tvoru, coz pro ne znamena dohromady ztratu (31k6 + 26) zivotu... Davam 3* (dal bych tam nejakou pravdepodobnost neuspechu, pri dalsim zasahu...


 Uživatel úrovně 0

UnknowN: tak se na to podivejme vyuzil bych toho maleho detailu co poznamenal Noeh. Verze za ctyricet magu nemuze preskakovat z osoby A na oB a uzpet na A, ale ta za sedesat to zvladne a ne jen jednou. Myslim ze je to trochu po Altarim stylu, ale zahrnul bych tam neco jako ze za kazdou vyjmutou osobu vzraste magenergie o x magu. A maximalne jich muze vyjmou urcity zlomek sve urovne :o)


 Uživatel úrovně 8

No, abych přiznal barvu tak já HOMAM taky neznám... Malý detail: blesk MŮŽE přeskakovat. A ještě něco. Podle mých propočtů by toto kouzlo nemělo stát 40 ale něco kolem 60 magů. No, nevim...