Bojové ponaučení
Autor: | Prales |
---|---|
Přidáno: | |
Hlasovalo: | 113 |
Jde o to, že válečník získá bonus +1 na obranu potom co přijde o 600 životů, samozřejmě, že se tak nestane najednou, ale životy se sčítají z ruzných bojů, nikoly však když je otráven nebo si zranění způsobuje sám (jo jsou i takový) prostě normální souboj tváří v tvář (nepočítá se střelecký zásah). Válečník se poučí ze svých chyb a zranění a dává si na zásahy na tato místa větší pozor.
Po získání tohoto bonusu může získat i bojový bonus. Stačí získání 3000 zkušeností a je schopen tato místa lépe trefovat a získá bonus +1 k útoku, avšak pouze proti humanoidním postavám.
Diskuze
To se docka za dlouho,ale stoji to za to.5
Hned má chudák neobratný kroll o jedna větší OČ...
Zlé to neni. Ono to je len biedne. 1*
To je hodne good!
hezke, neni co dodat
4*
Tak to je pěkný povídání.Fakt se mi líbí!!!
Presne tak pro berserka to neni prilis vhodne a ten bonus k utoku mi pripda stejny jako cvik.
Chytrý nápad.Pro válečníky jako dělaný...
Bylo by dobrý kdyby ten druhej bonus získával jen vůči konkrétní rase s níž nasbíral v boji tolik zkušeností. Myslím že Berserk se nepoučí ale bojovník když zrovna nebujuje jako berserk tak se taky může poučit
Mylím že berserk se moc nepoučí (S tím souhlasím s Mgr. Holgerem) asi bych to dal jenom šermířovi a válečníkovi. Pokud by se to podařilo nasbírat válečníkovi a ten se pak stal bojovníkem určitě bych mu to nepočítal v berserkrovským stavu.