Galerie

Kamenný strážce

Obrázek Kamenný strážce

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Teda, tohle mě přinutilo i k nějaké kritice. Především bych vytkl ten stín, ale o tom později.
Ač nejsem umělecký znalec, zdá se mi to celkem pěkné, jen mě osobně mi tam chybí nějaká majestátnost, nebo naopak pokora (prostě ta křídla - buď majestátně jej obepínající nebo k tělu přiléhající). Tohle je něco mezi a nějak se mi to prostě nezdá :) (bereme-li toto dílko jako sochu, pak by tu podle mého tento problém s křídly byl - další věc je, jestli si to "správně" představuju)
Navázání na podstavec mi připadá taky nějak moc strohé - vím, gotika, ale stejnak :)
Teď k tomu stínu - nic moc z kritiky jsem nečetl, ale Balrog asi bude mít pravdu, když píše o tom světle. Doufám, že nebudu někoho hloupě opakovat, když poukáži na to, že stín obvykle nebývá stínovaný, takže by možná byla lepší spíš bílá plocha...jeidně, že by to byl odraz ale to by zase asi chtělo něco dotvořit...
Všem umělecky založeným účastníkům této diskuse se omlouvám :D.


 Uživatel úrovně 0

Ta figura je komická. A to tady podle mě neměla být. Za mě nezvládnuté už od první myšlenky. Krom toho je to fádní, jak poznamenala slečna přede mnou.


 Uživatel úrovně 0

Inu, není to špatné, ale vadí mi ta souměrnost - příliš nudné. Zároveň si myslím, že "stín" by mohl být zpracován lépe. Něco mi na něm nesedí, je takový...nepřirozený...


 Uživatel úrovně 5

Dodám jen, že toto by byl hrozně pěkný návrh na figurku do Drd a třeba i do jiných systémů. :o))


 Uživatel úrovně 0

Mě tam něco nesedí hlavně na té vrchní části.Mě počítačová grafika nic moc neříká. takže vopravdu nevím co k tomuto obrázku říct.Snad jen jestli bych tě mohl o něco poprosit.Zkus tento obrázek nakreslit ručně.Třeba biť jen náčrtek ale zkus to to mi snad řekne víc. Netvrdím že sem nikdy počítačovou grafikou nic nedělal ba naopak některá díla jsou i dost vydařená ale nějak mi to nevyhovuje.

Děkuji


 Uživatel úrovně 0

Marsia: Jo jo, ale ta lenost xD.


 Uživatel úrovně 3

Tfoft: Ono by to určitě šlo vyhladit i potom - změnit rozlišení obrázku, poštvat na to nějakou funkci nebo ručně maličkým štětcem domalovat pixík po pixlíku (osobně preferuji to ruční) ;)))


 Uživatel úrovně 5

Tfoft a všímat si detailů a ty si pořádně ošéfovat ; ).. třeba ten "jakožestín" u paty sochy by potřeboval zaretušovat - na okrajích.
Myslím, že kdybys ten stín kreslila a ne zkopírovala a zdrcla, tak bys tam ty bílé proužky ani nekreslila. Na techniku se musi opatrně ._o


 Uživatel úrovně 0

Balrog: Beru na vědomí stejnou techniku, tohle je prototyp a musela jsem zjistit jak na to a jak to bude nejlepší. Díky za upozornění.

Marsia: Bohužel ten počítač je veřejný a nějaké malé rozverné dětsko mi nastavilo jiné rozlišení, než bylo původně a než jsem si všimla, bylo holt pozdě...


 Uživatel úrovně 3

Na tomto obrázku mi docela vadí provedení. Jsou na něm vidět dost výrazně pixlíky. Čáry jsou takové nehezky počítačově okousané.