Galerie

Ťažkoodenec

Obrázek Ťažkoodenec

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

má dos dobrý brnění takový neuspořádaný až si myslim že by se v tom dost špatně pohyboval.ten štít vypadaá jak kdyby byl ze slámy tak mi tam dost nesedí.


 Uživatel úrovně 0

Všiml jsem si dalšího krásného a úžasného detailu, který se mi velice líbí: Helma. Nepovím vám proč, ale ten namalovaný kus plechu mě uvádí do vytržení! Vypadá jako takový mix Gondorské, rohanské a elfí helmice plus šmrncnutí sparťanskou. Paráda...


 Uživatel úrovně 0

Ha, až komixově přeplácaný. Má to své kouzlo, osobně jsem pro tento styl. Stylizace, včetně poupravené anatomie a noh celkem nepoměrně větších vůči ramenům, je boží, někdo hold umí.


 Uživatel úrovně 0

No hele neni to úplně nejhorší, ale jsou tam nějaký mouchy:
1) Levá noha je fakt hrozná, takhle by ji v životě nemoh zkroutit. Ona ani ta pravá neni úplně nejlepší...
2) Proč je ten rytíř tak nesouměrnej? Takovýhle brnění bys nikde nenašel.
3) Originalita... Kreslení rytířů už je dost omletý, takže když už chceš něco takovýho kreslit, musí to bejt dokonalý

A taky nějakej ten plus:

1) Docela se ti povedlo stínování
2)Celkem dobrej výraz vojáka, akorát to jeho pravé oko je zvláštní

S pozdravem

C.


 Uživatel úrovně 0

Nádherná šráfurá vynikajíví vyšvyhnutí velikosti a rozměrů.Jeho pohled v obličeji tomuto dílu dodává jakousi jistotu.Mrzí mě však že si *odflák* nárt levé nohy.Perfektně spracované brněné ale trocha víc šrafůry na břiše by také neuškodila.Jinak to že "lítá" to jen jen menší defekt který se jistě změnění v příštím tvém díle že?


 Uživatel úrovně 0

Vďaka ze pochvaly aj kritiky, máte pravdu, tá anatómia mi ešte veľmi nejde, ale to sa zlepší. A tiež t robí ten plechový chaos, čo má chlapec na sebe nahádzaný. Keď som kreslil základnú kostru, vyzeralo to úplne inak. No a chodidlá- tak tie mi fakt nejdú nech robím, čo robím. Celkom ma zarazilo, že ste tých bojovníkov brali ako sériu, a ak aj, nebojte sa, toto nie je posledný.
Ešte dnes posielam šermiara, trpajzlíka explorera (teda prieskumníka, lebo má aj krajinku) a jeden bojový mních je vo vývoji (To znamená, že neviem, kde je).
Ja som megaloman, tých obrázkov v sérii bude ešte ako dielov telenovely...


 Uživatel úrovně 5

Jé, on letí :) Letí nohoru :) A zjevně se tomu sám docela diví...
A to brnění se mi taky moc líbí, anatomii bych neřešila, stylizace se podle mě povedla. Tohle je pro mě nejkvalitnější obrázek za posledních pár týdnů, děkuju Vermaene.


 Uživatel úrovně 0

Asi jsem slepej, od kotníků dolů mi nohy nepřijdou o nic horší než od kotníků nahoru. Nicméně jsou celé jakési široké. Dále, k tomu přelámání v páteři - mě to připadá, jako by od pasu k hrudi byl zakloněný a od hrudi nahoru zase stál rovně, kazí mi to pohled na ten obrázek, bohužel docela dosti.

Ke zbroji. Jakože nemám rád výtky typu "tohle je absolutně nereálný" atp., tentokrát mi ta zbroj rovnež vadí.
Ještě možná límec jsi mohl udělat širší.

Abych jen nekafral, tak opět se ti mimořádně povedlo stínování, podle mě to všechno působí fakt plasticky, dostal mě i ten štít - ačkoliv ho drží možná až moc nakolmo k pozorovateli, je vystínovanej dokonale, plus letokruhy, prostě supr.

Nic objevnýho ti neporadím,piluj anatomii, pozoruj lidi kolem, nebo možná líp - fotky. A neboj se něco si i podle fotky nakreslit , myslím, že to docela pomáhá.


 Uživatel úrovně 3

Nemůžu si pomoct - to brnění je srandovní. :))) Tu kouká kroužkovka, tu je plát, támle zas cíp kroužků. Takové, mno, srandovně fantasy (plechovky v muzeích bývají prostě trošku jiné). Ne, že bych se v brnění vyznala, ale někde mi přijde silně nerealistické - třeba tam vidím takový ten klasický kus kryjící vrchní část těla (to co tady je vidět na břiše), vím, že klasicky brnění má pak chrániče na ramenou, jenže tady vidím ještě něco, co kryje jen hruď - takže minimálně někde se kryjí tři plechy přes sebe, pod tím ještě kroužkovka a podle těch všech těch cípů bych řekla, že i těch hroužkovek má na sobě víc. Mno, prostě fantasy je fantasy :))) Mimochodem, opravdu se dělali i kalhoty kroužkové (slušivě do zvonu přetahovatelné přes boty ;P ) A ještě jsem si všimla, že na to, kolik vrstev brnění někde má, nemá vůbec kryté lokty, není to trochu nepraktické?

Ale v podstatě mám dvě hlavní výtky - 1) nohy od kotníků dolů vypadají opravdu divně, mno, kdybych si myslela, že byl záměr, aby rytíř levitoval, mohlo by to, pravda, projít. 2) Ten maník nemá pod brněním žádná svá ramena, řekla bych. (A na to, jak mi to brnění příjde zcela fantasy, tak mi nějak víc chybí takové ty monstrózní chrániče ramen ježaté hřeby, o které ve fantasy není nouze - ale jejich majitel by se o ně pravděpodobně velmi brzy zabil).

Ale technika je moc hezká, ty stíny jsou prostě fantasticky provedené - na první pohled bych nevěřila, že je to dělané tužkou.


 Uživatel úrovně 1

Podle mě nestojí na zemi, je to prostě fantasy poza alá ve vzduchu :). A vypadá to perfektně. Brnění je dost složité nakreslit, na druhou stranu se mi zdá, že ještě dost výhodně maskuje nepřesnosti v anatomii. Tady právě díky brnění nejsou :)

Dost povedený je meč a držení ruky. To je jedna z těch těžších věcí.
No, jak jsme u Vermaena zvyklí, super technika, horší, ale stále dobré rozvržení. Ten chlapec ví jak na to.