Předměty

Arpagovo oko Hodnocení: Geniální

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 13

Skupina: Kouzelné předměty

Váha: 3 mn

Popis:

Tento artefakt je dílem theurga Arpaga. Rozhodl se jej vyrobit jen pro osobní potřebu, protože jeho zrak již v požehnaném věku 84 let příliš nesloužil. Žel, oka si příliš neužil. Ukradl mu jej jeho učedník a tak začala dlouhá cesta oka světem.... Oko vypadá jako tenký křišťál vybroušený do tenké plošky která je oramována stříbrnou obroučkou. Pod určitým úhlem lze pohledem do křišťálu spatřit oko v nazelenalém oparu.
Oko samo o sobě umožňuje vidění i v naprosté tmě - asi jako ve světle lucerny. Pokud se do oka přelije určitý počet magů (nanejvýš 30) má ještě další vlastnosti. - dívat se očima jiného humanoida past int + roz 8 -/úspěch (háže si oběť). Při neúspěchu lze opakovat až po 24 hodinách. Dosah 300 sáhů. Majitel vidí i svýma očima a dle potřeby je střídá. 3 magy za směnu. Na tuto činnost není nutné se příliš soustředit. - stvořit jedny neviditelné oči, které se pohybují až 5 sáhů za kolo. Dosáhnou nejdál 40 sáhů od majitele oka. Majitel se na oči musí soustředit tudíž vlastními nevidí. 1 mag za kolo. Všechny oči vidí i ve tmě.

Přidáno:

Přečteno: 0

Hlasovalo: 13

Autor:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Celkem slušný a šikovný... Ale krátký popis, vidění cizíma očima je na můj vkus moc levné. A vůbec, přilévat magy do artefaktu... Spíš bych to řešil nějakým počtem magů na den..

Za 4*
LO


 Uživatel úrovně 0

Je to slušny... Ale něco mi tu chybí... Jde zničit? Magenegie se musí přeléva Alchimistická? Jak dlouho vydrží (než přestane být magické)?

4*
CrazyMys


 Uživatel úrovně 0

Jo užitečný a dobrý.......


 Uživatel úrovně 5

Hm....vždyť píšeš, že je to artefakt a zatím jsi ho dal mezi kouzelné předměty
- Kolik stála výroba magů a peněz??
- Jinak je to celkem užitečná věcička.....


 Uživatel úrovně 8

Nikabrik má dobrou otázku: JDOU ZNIČIT???? a jestli pozná někdo jinej že to neviditelný oko do něčeho narazilo?


 Uživatel úrovně 0

Ty neviditelne oci vidí ve tme???? Jdou znicit???? Jestli nevidí ve tme cítí uživatel že oko někam nemůže vstoupit nebo, že oko na něco narazilo jestli jo dokáže rozeznat na co narazil kdyz to nevidí.