Galerie

Skalisko

Obrázek Skalisko

Diskuze

 Uživatel úrovně 8

no.... zajímavé. Chválím za pěkné barvy. Tyhle vybledle žluté papíry mám doma... ale tohle vypadá že je na pc, ale vypadá to dobře :)

Uvažuji, zdalipak je lepší nechat hladinu tak jak je, nebo dokonale rovnou... evokkovalo by to větší pocit klidu.... :)
skaliska jsou pěkná.... já by jsem naopak to vepředu ještě více prohloubil.

Mě se to ale líbí, pěkný náčrt, ke hře ideální.... jo, to sem patří :)

anari


 Uživatel úrovně 0

zvláštní, moc zvláštní ... pořád čekám, že se tam něco stane


 Uživatel úrovně 0

Je to celkem pěknej obrázek ale podle mě není ničím zajímavej, nakaždym obrázku kterej sem v poslední době zkouknul jsem našel něco co se mi fakt líbilo něco mě uchvátilo nebo tak něco ale tady nic, je to taková prostoduchá kresba hodnotil bych ho slabé 3*.


 Uživatel úrovně 5

Díky za komentáře! : )

Stoupa: no málo nemálo - jak je vidět, prostředí to vystihuje snad slušně a jako náčrtek pro atmosféru a orientaci hráčů to snad stačí : ) Není to žádná extra malba, spíš skica.

Marsia: mno.. je to zem, co zasahuje k/do moře. Na útesu by pozorovatel stá neměl, max tak pět metrů nad trávou.

Skewer Dík : ) ... Já se teď kresbu skal a šutrů učím, takže tohle je jeden z takových studijních obrázků. Ostrá skaliska jsou sranda, horší jsou ta kulatější : /

Nathaka Warrior: Tak si představ třeba, že tam je mlha, či co. Být obě stejně výrazné, bude to nepřehledné. Skouknul jsem ten oceán, používaje list papíru jako pravítko a nikam se nezatáčí - až na ten schůdek, toho jsem si fakt nevšimnul! *zčervená*
A o náznak nebe jsem se snažil :( Měl tam být šedý kadeřavý mrak vpravo nahoře s několika bílými "odlesky" na spodní straně, ale nepovedl se mi udělat tak, aby vypadal jsko opravdický mrak - tak jsem ho musel smáznout a spokojit se s obrázkem bez mraku : )

Sniper: díky! :D


 Uživatel úrovně 0

Trochu málo ne? :)


 Uživatel úrovně 3

Tento obrázek mi připadá jako náčrtek ke komiksu. A čekala bych, že do něj za chvilku vkráčí Asterix. :)))

Mimochodem, nemohu si pomoci, ale mám pocit, že je špatně zachycená perspektiva. Na první pohled mi prostě bylo jasné, že pozorovatel stojí na útesu nad mořem, ale když támle v pravo pod stromem vidím cíp země, který vypadá jako zem přečuhující do moře, nikoliv útes, a celá ta zem v popředí se vlastně tváří jako země zasahující k vodě... Mno nevím, něco je špatně. Ale jako obrázek, u kterého se nedá moc očekávat, že ho někdo bude kriticky zkoumat, je to hezké.


 Uživatel úrovně 0

V jednoduchosti je krása, tak se to říká ? Pokud je to pravda, pak je podle mě tenhle obrázek opravdu velice jednoduchý.
Moc se mi líbí stínování skal. Mě tohle nikdy nejde, u svých vlastních obrázků špatně rozeznávám tvary, ale tady to působí tak hezky a nenásilně, jako by to bylo samozřejmostí, jako by to bylo to nejlehčí.
Voda se mi ale trochu nezdá. Nevím čím to je. Možná pár vlnek na ní mohlo být - na to, jak se tříští o ten kámen vlevo vpředu je všude kolem až moc klidná.
Jinak tleskám, na 3/4 hodiny práce je to fakt cool.


 Uživatel úrovně 1

Zdravím,

krásný, pohodový obrázek. Dobře zvolené barvy. Ale nedostatečky bych, prosím, viděl. Nejvíc mě bije do očí rozdílný kontrast obou skal. Perspektivně to nevypadá, že by ta vzáději byla o tolik víc vzáděj, aby byla takhle světlá. Linie skalisek měly být téměř stejné, aspoň myslím. Dál zakřivení oceánu - nepůsobí na vás, že se trochu zakřivuje? A co hůř, že se zakřivuje po obou stranách nahoru? Potom pozor za tou palmou úplně vlevo, hladiny tam jsou... no, dejme tomu, že vlna. :-) Poslední připomínka pak, že by vůbec neuškodily nějaké náznaky nebe, ať už bys to udělal jakkoliv.


 Uživatel úrovně 8

Mrknu sem jen náhodou a hned padnu zrakem na toto... jako Pj bych to vzal všemi deseti do své hry na dokreslení atmosféry... prostě super. Jednoduchost je zde geniálně využita a dýchá z toho na mě pobřežní klid, který je pravidelně narušován jen šploucháním nárazů vody na kameny.

Takže z mého grafiko-ultra-laického pohledu skvělé dílko, radost pohledět.


 Uživatel úrovně 5

věk - 25 : )

kresleno tužkou, lehce dokolorováno v počítači.

doba tvorby - tužkou tak 3/4 hodinky, to samé potom ještě na počítači (nejvíc práce dalo vybarvit tu pitomou modrou plochu a nepřetáhnout. Bez toho by to bylo rychlejší :D

Je to po paměti kreslené zase jedno místečko z mé oblíbené hry :))... maličko přibarvené,. aby to vypadalo lépe a monumentálněji :3