Galerie

Elfky

Obrázek Elfky

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Moc nic, takový moc ušatý, a vůbec...


 Uživatel úrovně 0

Marsia: Holt si od těch plachet nemohu pomoci, mají takový komiksový a nereálný nádech...lepší už to asi se mnou nebude...


 Uživatel úrovně 3

Tfoft: Elfové podle pana Feista nemají ušní lalůčky, ale určitě nemají takovéto podivnosti (a nejen takovéto, ono kdekdo kreslí elfům přehnaně velké uši) místo uší :)))


 Uživatel úrovně 0

Ano jsem s tímto obrázekm spokojená, pro mě je nakreslený přesně tak, jak jsem to v té chvíli cítila. Má jisté chyby, hlavně ploché břicho a strohost, což mi již zkušení vytkly, rady si beru k srdci. Ale nesouhlasím s tvrzením, že chybí ušní lalůčky. kdo říká, že je elfové mají? Podle pana Feista je třeba elfové nemají, a pokud znáte Wow, tak tam jsou také mizivé - ostatně elfí uši mám převzaté z této hry, protože se mi ty dlouhé plandavé plácačky dost líbí a nemohu si od nich pomociXD.


 Uživatel úrovně 8

Pokud se kouknete na břicho elfky v popředí... věc která působí opravdu velmi nepřirozeně a umocňuje pocit že je elfka vyzáblá, je linka co opisuje elfčino bříško, která se v jednom místě skoro dotýká obrysu samotného bříška. To samé na druhé straně.


 Uživatel úrovně 0

ehm, tady se někdo snažil o vtip, recesi či co? ať už ano nebo ne, je to příšerné. Dívám-li se na to "vážně" je mi do breku, dívám-li se na to "s nadhledem" musím se smát, smát k pláči. Božemůj, Tfoft, kam jsi to zabředla?


 Uživatel úrovně 1

Nelíbí se mi to. A to ani když odhlédnu od toho, že se mi nelíbí ten typický postoj vůči elfům. Kdyby to neposlala Tfoft, tak si řeknu, že je to jen hodně nepovedený pokus o znázornění elfí smyslnosti. Protože to ale poslala Tfoft, o které vím zaprvé, že umí kreslit a svedla by to lépe a zadruhé, že nemá ráda elfy a je schopná je zesměšnit (jako to učinila i protielfí povídce Muž v zeleném), tak je mi jasné, že leckteré chyby jsou tu naschvál. Líčení, přehnaně velké a odstáté uši (jako znak elfskosti), příliš tenké břicho (snad jako znak elfí chatrnosti a slabosti) a samozřejmě tulení se dvou slečen (jako klišoidní narážka na elfí homosexualitu, avšak neklišoidně ze strany slečen?). Nevím, tak jako tak, některé chyby si to nezaslouží, třeba ty hranaté tvary ve svalech. A to nemluvím o technice, která je odbytá (a je jedno, jestli naschvál nebo ne), chybí stínování, plasticita, lesk je nepřirozený,. Celé to ani nevypadá na moc dlouhou práci. A pokud to není namířené proti elfům a je to seriózní kresba dvou lehkých slečen, tím hůř, protože jako parodie to je průměrné, ale jako běžná kresba vyloženě o ničem. No, nelíbí se mi to a podle mě to není ani na takové úrovni, aby se to sem dostalo.


 Uživatel úrovně 0

Jak již bylo řečenu tak první pohled se obrázek zdál být¨velmi zajímavý. A však opak je pravdou.
Obličej těcgto slečen je velice umělý, dětský a oproti tvým obrázkům se zdá být lehce odbytý. Při pohledu na jakýkoliv obrázek tam neuvidím tolik školáckých chyb jako zde.
Nebudu popisovat jednotlivé části jejich těl která nejsou vyvedena.
Neboť jak jistě sám vidíš, budeš to číst od každého kdo se na tento obrázek podívá.
Tak tě ušetřím alespoň od jednoho.
Ale ruku na srdce... Tento obrázek se ti nevyvedl.. Vidíš to taky že?.

Nechť jsou tvé další obrázky mnohem okulahodivější než tento..


 Uživatel úrovně 0

Při prvním pohledu jsem se na to dívala hodně kriticky. Po přečtení diskuse už s větším zájmem a po znovu prohlédnutí mě napadlo pár věcí:
Téma je to zajímavé, takové poutavé i lechtivé, pokud šlo třeba o prostitutky nebo lezbičky? Nebo jen holky, co chtějí rozžhavit všechny chlapy kolem svým vyzývavým vzhledem a chováním.
Líbí se mi části těl od hlav pod prsa. Linie na krku, klíční kosti, ramena, ňadra, i obličeje jsou takové správné. Co mi nesedí jsou uši, protože nemají ušní boltec. I když je to stylizované, To ucho mi připadá, že patří vlasům (snad nějaké paruce) než hlavě. Vlasy jsou moc pěkné, slyšela jsem názory, že podle kresby vlasů se dá poznat talent autora (nebo něco na ten způsob, za nějaké mýlky se omlouvám). Líbí se mi i jak zmínil Anarion, že ty elfky mají snad nějaké bílé líčení, je to takové, hmm, že ty holky chtějí vážně vyzývat. Ta v levo od nás je taková lemná, svůdná holčina. Ta druhá zase mi přijde taková drsňačka.
No, k té části, co už se mi tolik nelíbí... Tím jest břicho a boky. Podle mě by se břicho obešlo bet te linky pod prsy (snad hrudní kost?) a nebo ji udělat lehce vypouklou ke středu, podle tvaru hrudníku. A když už jsou ty dámy tam vnadné, chybí jim babské boky. Proto se zdají být takové vyzáblé. Posledních pár věci, které se mi nelíbí, nebo spíše mrzí mě, že ta levá holčina nemá dlaně. A nehty te druhé jsou spíše jak na nějakou upírku, než na svůdnou elfku.
Prsa mi připadají spíše jako silikony, ale pro ne? :-)
Co mi chybí, je pokud byl záměr takový, jaký si myslím že by, je nějaká zdobnost těch lehkých hadříků, které je halí. Nemusí být přezdobeny, ale co třeba aspoň nějak potrhány, použity...chybí tomu svůdnost.
V poslední řadě, když už je jakýsi lehounký náznak stínování jejich bledé pleti, chybí na obličeji. A když srovnáme vlasy s tělem...Jo, tělo sice je stylizováno, ale vlasy k tělu patři... Jetš bych třeba do pozadí hodila abstraktní objekt, kresbu či malbu. Nějakou barevnou, lechtivou,sprostou barvu, která dodá dynamiku a postaví chlapy ze židle...
(jo, všechno co píše je o tom, co bych udělala já, co by se mi líbilo a nelíbilo...Nemyslím to jako poučování ani tak moc kritizování, dílko se mi líbí a napadá mě při pohledu na něj spoustu věcí, tak jsme se o tom rozepsala :-)
carstin


 Uživatel úrovně 0

hmmm... je to až legrační (Tfoft promine, že?:-)) Tu elfku vpravo bych šacoval na rafinovaného transvestitu... a o uších mím pochybnosti... přecijenom... že by takhle odstávaly? No, "ta" vpravo, to je stoprocentně transvestita... už kvůli již zmíněným lícním kostem... a taky mi připadají podivné ty "její" ruce... takové... hodně moc hranaté... navíc to extrémní líčení, no je to takové nepřirozené... Ovšem ta elfka vlevo je krásná, klobouk dolů.
adijos a žijte blázně:-)
P.S.: A trochu mi vadí šilhavost "elfky" vpravo