Galerie

Elfky

Obrázek Elfky

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 8

Elfky


Z autorova e-mailu

nick: Tfoft
věk: 18
technika: kresba tužkou
doba: 3hod
inspirace: Každý někdy zatouží nakreslit si lepou děvu a já nejsem troškař, tak mám rovnou dvěXD.


Tedy... co k obrázku říci? Sám je takový atypický a zajímavě pojatý. Snad aby diváci lépe pochopily... Tfoft nemá elfky moc ráda a tento obrázek je možná trošičku paroduje... vidíte výrazně nalíčené obličeje, opravdu výraznou rtěnku. Tedy... na první pohled tyto 2 dámy působí až bizarně, jako nějaké kurtyzánky *mrkne na Tfoft*

Začneme obličejem.. velice se mi líbí liniová kresba první elfky z profilu... Druhá má totiž na mě nos velice stylizovaný a lícní kosti dosti hranaté. Na obličeji mi tedy kromě stínů nic nevadí. Linka obočí, oči, pusa... krása. Také spuštěný pramínek u ucha působí až... eroticky :)
Avšak pokud pominu že Tfoft chtěla zvýraznit bílé líčení, bylo by to v pořádku. Protože postavy jsou tak bílé, že mi to skoro připomíná až nějaké Gejši :)
Kde mi chybí stín, je místo pod čelistí, nad očima... mezi obočím a okem, u nosu... lehce dát do stínu i tvář a zvýraznit na ní lícní kost... aby nám vystoupila do popředí.

Líbí se mi dekolt a výstřih.. zrovna tak pěkné stíny na ňadrech, ačkoliv nám opět Tfoft ukazuje jak byl bůh štědrý, když rozdával proporce těmto dívkám *úsměv* Teď by se asi měli zeptat holky... nevím, ale podprsenka působí jako plátěná, hadrová. Při velikosti těchto ňader... nebyli by přes látku vidět obrysy bradavek? Takto ty prsa působí jako prostě 2 velké balóny.
Ani ruce mi nevadí... nejvíce mi na obrázku vadí asi břicho... tak výrazné obrysové linky bříška a absolutně plochý stín na bříšku, nám z toho dělá jednak přistávací plochu pro Boeing a za druhé to vypadá, jakoby byla elfka velmi vyzáblá //Tfoft odpustí mou přehnanou metaforu// Jednoduše se mi zdá její bříško velmi vyzáblé... oproti tělu :)

V neposlední řadě... ano, Tfoft, vím že látka pod břichem není zase tak důležitá a tam už obrázek končí, to ale neznamená že by se tam nehodilo trošku realističtější ztvárnění drapérie, nějaké řasení apod.

Tedy závěrem musím uznat že na toto kontroverzní dílko se musí člověk koukat alespoň trošku z nadhledu, pokud ho budete brát vážně, možná se vám líbit nebude, ale co, moc recesí jsme v Galerii neměli a Tfoft nám ukázala že i v této kapitole může otočit stránku zrovna ona. Jen tak dál

s úctou
anarion