Galerie

Podzim

Obrázek Podzim

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Je to krásné, opravdu, má to atmosféru, je to takové... hravé. že z toho čiší pohoda už napsali jiní a já nemohu jen souhlasit. Nevím, jestli to tu už někdo zmínil, ale trochu mě zarazil ten kouř... Jestliže kapky dopadají tak jak dopadají, tak teoreticky vítr jde zprava. ale stoupá jako by vítr foukal zleva. no nic, to už je detail:-) Každopádně je to opravdu nádhera... Dokonce jsemsi to dal i jako pozadí plochy, tak moc se mi to líbí:-)
Jo a ještě něco, hobit v botech? No, nevim, to mi přijde takový... nehobití... ale jde o to, jak vidíš hobity ty...


 Uživatel úrovně 5

Tak protože uz nikdo obrázek nechválí :), rád bych všem, kdo se mi tu vyjádřili, poděkoval.

Nedá se nic dělat, slyšet názory většího počtu (nezávislých) lidí vždycky pomůže.


 Uživatel úrovně 0

Toto je jeden z nejhezčích výtvorů, jež jsem zde v Galerii shlédl.

I přes to, že postavička v povzdálí vaří, vyzařuje z obrázku naprostá pohoda, relax, uvolnění. Ale třebas to i tu postavičku baví - dokonce si myslím, že vaří moc ráda.
Dívenka vypadá jako jedna z takových těch holčin, co čekají na svého kamaráda, sem tam od něj ochutná z kastrolu a rozhodně čeká, až bude mít kamarád - kuchař volno, aby už také vyběhli z městečka do přírody a udělali pár lumpáren, nebo vyrazili na nějaké dobrodružství. Zkrátka neposedná dívka, která "neví, co s roupama" :-)

Vše na obrázku je opravdu dostatečně komixové, a to až tak, že bych se tam docela rád podíval. Každý komix, byť jen krátké dílko, má povětšinou svou vlastní originální myšlenku a různorodý, ale pěkný nádech. Je to taková malá komixová aura a pokud mohu posoudit okem neprofesionálního příležitostného kreslíře, toto dílo takovou auru určitě má. Lze je rozeznat od těch ostatních, leč zároveň od jejich krásy a jasu nemá daleko. To je předurčuje k tomu, aby se stalo výstřižkem opravdového komixu :-)

Na to, že je podzim, je dívka vcelku spoře oblečena. To je snad jediná maličká výtka - nevýtka k celému obrázku.

Takže když to shrnu, nejsem schopen hledat nedostatky. Možná toto dílo ani žádné nemá, kdo ví. Každopádně u mě by dostalo plný počet kladných bodů.


 Uživatel úrovně 0

Paráda, tohle mě úplně nadchlo! Strašně se mi líbí ta pohoda, která z toho čiší, komixový nádech, i vachrlatě vyhlížející staveníčko... Prostě taková podzimní pohoda... :o)


 Uživatel úrovně 0

Pěkný obrázek, jen co je pravda. Jsou tu pěkně vypilované detaily, obrázek má atmosféru, dýchá, křičí, aby se na něj někdo šel podívat... Příjde mi až neuvěřitelně skutečný.


 Uživatel úrovně 5

Tak ono to je teprve babí léto - to sice už je podzim, ale je ještě příjemně ; ) Proto jsem taky zvolil víc prosluněný tón žluté.

Ale dobře, poučení pro někdy příště jsem si vzal! : )


 Uživatel úrovně 8

Hamster: A já si pořád říkal... co je to to Al? A ono to je jméno elky... Alkaranin *úsměv*

Já by jsem nad názvem zase tak neúpěl.... obrázek je to pěkný, je kreslen ze zábavy a příznivce si našel... i přez výčet chybiček, ke kterým zejména Hamster pěkně přispěl. V celkové podstatě je to líbivé dílko... kde ony detaily hrají až druhý hlas. Já jsem spokojen :)

Ano, ladění do podzimních barev a pár lístečků by pomohlo.... přístě :o)

avšak Letní přeháňka je zase takto laděna dobře... vyber si The_Balrogu *úsměv*


 Uživatel úrovně 8

Možná by bylo lepší místo změny barvy trošku ... oblíknout Al :D přecejenom na podzim v minisukni : )))

Balrog: mno, je mi jasný, že u tebe se neopírá, ale u mě by spadla, kdyby se nedržela : ) Přecejenom Alkaranin zadeček tolik neváží a vepředu má hlavu i nohu : )

Jinak co si budem namlouvat, s trochou fantazie by to mohla bejt i zima : )


 Uživatel úrovně 0

Já jsem pro Letní přeháňku XD


 Uživatel úrovně 8

The_Balrpg: Já osobně by jsem to pojmenoval:

Dlouhá chvíle
Návrat milence
Deštivo

nevím... asi tak nějak :o)

Jinak máš pravdu... více do oranžova, místy do hněda až červena.. a hlavně podzim evokuje padající listí... stačilo by ve větru pár vlajících lístečků a to jak ve vzduchu tak na zemi :)