Galerie

Ork vyjednávač

Obrázek Ork vyjednávač

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Tohle je přesné! Ten jeho výraz jakoby říkal: ,,Jde to i jinak"
A ty hordy a les kopí za ním to jen ptvrzují. FAkt skvělá práce!
Já se v kreslení prakticky vůbec nevyznám. Možná sem někdy dám nějaký vzorek svojí naprosto amatérské práce, ale tohle, tohle mě dostalo.


 Uživatel úrovně 0

zdravím autora a učitele :), Stoupovi krollové a podobná svoření vždy šla a vsadil bych se, že za ně i rád hraje :), přistupme už ale k dílku:
-takže na propracovaném obličeji (a mimochodem velmi příhodném nosu) mi poněkud kazí dojem méně propracované a trochu rozmazané vlasy. Ano, neříkám, že by měl mít nějaký hezký účes, ale i nevzhlednost jde vidět :)
-pravá ruka je natočená spíše zepředu, takže to sice vypadá lépe, ale nesedí tolik, jak by měla. Už se to tu oběvilo, jen doufám, že to nebylo takto uděláno kvůli estetice na úkor účelu.
-půjdu-li hodně do hloubky tak děravá pravá část omotané látky kolem pasu by na místech děr více vysela a nezůstala ve tvaru, než se tam díry vyskytly.
Více se dílu ale vytknout asi nedá, celkově splňuje faktor estetiky, funkčnosti i atmosféry.


 Uživatel úrovně 0

Mona Lisa mezi orky...


 Uživatel úrovně 0

Tobsa: čus, původní návrh vzniknul rychle a náhodou:) Různě jsem si skicoval na papír lidi, vzniknul mi svalovac, kouknul jsem a řekl si, že bych ho mohl udělat v PC. Původně byl modrej...byl to džin bez nohou...pak mě napadla armáda a ork.
A kolik hodin trvala malba v PC nevim, ale hodně:D Čas při kreslení ubíhá tak nějak zvláštně...nikdo si nepamatuje jak dlouho co maloval, pokud si t přímo nestopoval:)


 Uživatel úrovně 0

Zdravím autora,

perfektní práce, jen by mě zajímalo, kolik času asi strávíš tvorbou původního návrhu a kolik dolaďováním. A v jakých časových intervalech jsi konkrétně na tomto díle pracoval,

s úctou

zvědavý Tobša


 Uživatel úrovně 0

:)


 Uživatel úrovně 0

Nádherně zpracované, krásně použité barvy, dokonalý výraz tváře. Co víc napsat aby autor příliš nezpychl? :)


 Uživatel úrovně 0

Trochu mi splývají dredy, oproti výraznému obličeji.


 Uživatel úrovně 0

Přiznám se že hrozně nerad píšu komentáře leč tenhle obrázek si ho zaručeně zaslouží. Tenhle Ork je vpravdě charakter. Výborně vypracovaný výraz tváře dává celému obrázku šmrnc. Vše již bylo řečeno a tak můžu jen rekapitulovat: Bravo!


 Uživatel úrovně 0

Fakt skvělé! To že je málo robustní si myslim, je výhodou díla, je to přeci vyjednávač ne? ten nepotřebuje budit hrůzu jako jeho bratři válečníci. Je hubenější a mrštnější, vypadá že mozek opravdu nemá utopený v haldě svalů jako válečníci - nic proti nim. Ale tenhle ork vypadá opravdovu mazaně. No a to slepý oko se mi asi líbí nejvíce s tim úšklebkem, XD.
Jestli budou další už se těšim!
PS.: Škoda že nevlastním barevnou tiskárnu :(