Galerie

Harpyje

Obrázek Harpyje

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

až na tu hlavu dost dobré..


 Uživatel úrovně 0

Souhlasím s Tinwen (nebo Tinwenem ? promiň, podle nicku to moc poznat nejde): ta malba vzbuzuje zhnusení, odpor a mnoho jiných veskrze negativních dojmů. Nevím, jestli to tak vyznělo, ale opravdu je to poklona.
Prosorově zvládnuté je to dobře, co se týče oněch stínů, které jsi sám sobě vytýkal o pár příspěvků výše, tak s těmi se netrap, to určitě přijde s časem samo (ne že bych měl nějáké vlastní zkušenosti, ale tak je to se vším - když si to člověk soustavně říká, dýchá se mu líp).
Pokud jde o mou představu harpyje, s tou tvojí se moc neshoduje, ale proč by se měli představy lidí o harpyji shodovat, že jo ? :-)

- skeWer


 Uživatel úrovně 0

checht, jak jsem na to koukla, zničehonic mě napadlo: to je ale odporné :) ovšem ne ve smyslu špatné kresby či něčehož jiného, ale v tom druhém, že vyobrazená věc je odporná :) vážně povedené, křídla obzvlášť. hlava za nimi sice zaostává, v důsledku (imho) ne úplně zdařilého stínování, ale jako celek je to prostě...odporné XD


 Uživatel úrovně 0

Vypadá jak utopenec s tím napuchlým tělem.


 Uživatel úrovně 0

Mě se to nezdá špatné... Ale souhlasil bych s ostatními ohledně hlavy


 Uživatel úrovně 8

Já si takhle Harpyji představuju... také jsem psal, že to není normální Harpyje, ale je trošku "zmutlá". Je slepá, němá a má rotrhaná křídla. Lebku má už trošku popraskanou, na těle křečové žíly... :o)


 Uživatel úrovně 0

Zajímavý pohled na harpyji....líbí se mi to. I když,spíš bych řekl že je to zombie-harpyje:)


 Uživatel úrovně 0

Mě to připadá jako harpyjí přízrak. Ale pěkný :)

found: Neřeš, u nestvůr by se nemělo lpět na jednom způsobu ztvárnění, to by byla potom nuda..


 Uživatel úrovně 0

Já si to docela dobře dovedu představit jako součást nějakého obrazu, tedy mám na mysli malbu.. Jinak si taky myslim, že je moc dobře, když si člověk představí harpyji posvém..mnohem lepší než si jí představovat, tak jak ji někdo už ztvárnil, dává to obrázku pak větší smysl.


 Uživatel úrovně 0

Ach, tak tedy. Abych se přiznal, pod pojmem Harpyje si tohle rozhodně nepředstavím. U mě to je obrázek nepovedného okřídleného hostinského, kterému visí pivní bachor a navíc má ženská prsa. Bohužel to tak je. Jinak bych řekl, že Harpyje by měla možná mít nějaké zuby ne? Co drápy? Drápy jsou na rukou. Ruce jsou něco jiného než křídla. Neměla by mít ruce?

Harpyji si představuji takovou jaká je ve hře Gothic I v jednom z hradů, který hlídá golem, kde je jedna z těch pěti částí, které se hledají. ta vypadá trošku jinak ...