Galerie

Lučištník II.

Obrázek Lučištník II.

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Kibe: A mě zas udivuje, jak někdo píše, že zkouknutí fotek a videí profíků zabere asi minutu a píše to k obrázku, kterej na tomhle webu visí 13 let, tzn, že tu visí od doby, kdy youtube ještě pár let vůbec neexistoval, google nikdo nepoužíval, protože o něm nikdo nevěděl a minutu netrvalo zkouknutí pár videí a obrázků profíků, ale jen pouhý naloadování jednoho posranýho obrázku a to jen v případě, že jsi nějakej obrázek profíka s lukem kdekoli na webu vůbec našel.

A když je ti -náct, chceš si nakrelit lučištníka a internet je furt ještě tak nepoužitelnej, jako by prostě vůbec nebyl, tak co uděláš? Pudeš do knihovny? Budeš shánět někoho kdo umí střílet? Vůbec, řekneš si fuck it, sedneš si a prostě si toho lučištníka nakreslíš, protože chceš a můžeš a nic neřešíš a je to tak správně.


 Uživatel úrovně 0

Blá blá


 Uživatel úrovně 0

Je to pravda, pokud je střelec pravák, tak by měl míš šíp na druhé straně. Mimoto drží luk jako kladivo a ta ruka co natahuje by měla bejt tak, aby loket pokračoval v rovině se šípem.
Mě vždycky udivuje, že se nikdy nikdo nesnaží alespoň kouknout na nějaké fotky/videa profíků, když to dneska zabere asi minutu.
Tady jsou profíci(ten uprostřed nejznámější ve 20. století) ve střelbě z longbow:
http://www.archeryhistory.com/archers/pics/howar dhill.jpg


 Uživatel úrovně 5

Já myslím ,že ho drží správně. Každopádně toto je skvost.


 Uživatel úrovně 0

Tfoft: ale vystřelí;)


 Uživatel úrovně 0

Obrazek hezky, ale autor zrejme nikdy nedržel luk v ruce....šíp by měl být z druhé strany jinak nevystřelí....


 Uživatel úrovně 0

jj.. vesmes souhlasim s Worldmanem, a jeste bych pridal, ze mi trochu znervoznuje ruka (prsty) co drzi tetivu.. nevim cim presne, asi velikosti :) .. ale taky mne to velice zaujalo.. vesmes je kompozive jak focena rybim okem :).. pecka:P Uživatel úrovně 0

Hezký, krása, ale to už jsi tady slyšel od 30ti lidí, takže zkusme se na to podívat i z té druhé strany (ano strana temnoty mě láká):
-první co zarazí při podrobnějším podívání se jest hrot šípu. Naprosto neladí se zbytkem šípu, je v jiném úhlu a to celkem podstatně. Hrot na mě působí jakoby v 90stupních oproti pohledu, zbytek šipu vidím tak na 30.
-na můj vkus nemusely být tolik vidět hrany šípu, jsou dosti zvýrazněné a to mi vadí, mám radši stínovaný přechod včetně krajů (tak jak je to na lučištníkovi).
-sice je pěkně naznačené, že luk je ze dřeva a hrot šípu je z železa, ale šíp vypadá jako z železa celý, odlesk a tak dále, to považuji za chybu.
-když se podívám na levé lučištníkovo rameno mám pocit, že ruka mu jde dolů, což ale kontrastuje se skutečností že je natažená a drží luk...
-jak je již pode mnou řečeno, takové natažení luku by bylo krajně nepříjemné, ruka měla jít dozadu a ne do boku.
-toulec se šípi se mi též nezdá zrovna vhodně umístění, při vytahování šípu by si musel chudák vykloubit ruku (ano, vím, že to je jen obrázek a střílet nebude, ale i na toto by se nemělo zapomínat).
Co říci více? Vytýkat co se týče kresby lučištníkovy postavy nic nebudu, tam nic chybného nevidím. I toto pěkné dílo má své háčky a myslím, že autorovi víc pomůže je ukázat než mu do kolečka říkat, jak to má pěkné.


 Uživatel úrovně 0

Neviem na skúseného lučištníka (aspoň tak vyzerá) to vyzerá, že mu to moc nejde! Takto by natiahol pár šípov a odpadla by mu ruka, chudákovi!