Galerie

Siréna

Obrázek Siréna

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Každý si představuje sirénu jinak… Kresba je dobrá, detaily mi nesedí. Všechno se to o sebe tluče.Skus svůj talent uplatnit na jiném obrázku.


 Uživatel úrovně 0

Ještě tedy k tomu obličeji: Zdá se mi tvrdý, tvrdé rysy v obličeji-na sirénu se nehodí. Nos má moc hranatý a ústa jsou divně rozšklebená. Proto se mi nelíbí...


 Uživatel úrovně 0

Podle mého názoru má moc tlusté nohy oproti tělu a má divný obličej... Je to takové divné, abych řekla pravdu: mě se to moc nelíbí, ale to je jen můj názor. Dále pokračuj v tvorbě... :-)


 Uživatel úrovně 0

neumim moc dobře kritizovat obrázky, zvlášť tak pěkně nakreslené, al doufám že toto bude stačit.
Síréna? Ano, harpyje se používají jako sirény na moři, to vim, například v Heroes Of Might And Magic III.
ten obličej se mi nějak nezdá... takový..takový spološtělý a rovnoběžný s kraji obrázku.
Neměli to být krásné sirény? obrázek je to pěkný ale mylsim že jsem nikde četl že ty sirény byli na pohled krásné.
Jinak hodně pěkný obrázek.
hyperhobit


 Uživatel úrovně 0

Hm, Sirény boli morské...no, povedzme príšery, ktoré priťahovali námorníkov svojim spevom a zovňajškom...ako už písal Sir Humphrey(mimochodom, čo máš proti orlím krídlam, podľa mňa je to sexi :D), toto je skôr harpyja...a z hľadiska výtvarného...
-Krídla mi pripadajú príliš rovnomerné, ako keby boli vystrihnuté z papiera. Pierka vôbec nevybiehajú, proste prílišná pravidelnosť, jednoduchosť...
-Ľavá noha je nejak...divne...vylomená...
-Mám taký pocit že v rozkroku má o nejakú tú čiaru viac...aj u takej beštie by som túto oblasť príliš nezvýrazňoval, stačilo to len tak naznačiť. (mimochodom, túto časť tu ešte nikto nekomentoval, snáď sa nečervenáte? :D)
-Chýba mi tam krk...žiadny skoro nemá :)
A ešte veľa takých drobných chybičiek...myslím že obrázok je oproti niektorým iným z galérie slabší, aj keď niektorým sa určite bude páčiť...


 Uživatel úrovně 0

líbí se mi kresba tužkou a je to velice hezký obrázek:)


 Uživatel úrovně 0

výtvarnému umění příliš nerozumím, ale pokud vám nebude vadit mé "primitivní vyjadřování" (ve smyslu: neumím zkritizovat výtvarnou stránku), tak bych se zde vyjádřil...

Siréna. Egh, přiznám se, že ke stvoření na obrázku bych použil spíše pojmenování Harpyje. Jistě, je to skoro samé, ale mně se na sirénu zdá moc ošklivá (obrázek není ošklivý, ta Siréna je ošklivá :-)) a siréna má mít podle legend nejen krásný hlas, ale i krásné tělo, které hyzdí (někoho to může ale přitahovat :-)) pár orlích křídel. Jestli vám nebude vadit můj názor, který trošku popírá většinu bájí o sirénách, harpyjích, erniích a jim podobných tvorech, tak bych řekl, že harpyje je starší a ošklivější verze sirény (ernie je pak harpyje, která byla vybrána pro ošklivé poselství :-)). Pokud někomu můj názor vadí, rád si o tom pohovořím :-).

Trošku mě zarážely Siréniny uši (nebo co to mlo být). Ne že by se mi nelíbily, je to trošku vlastní pojetí jedné mýtické bytosti. Přiznám se ale k tomu, že je to pro mě trošku neobvyklé.

Rád bych věděl, jestli je na obrázku Siréna ve vzduchu nebo jestli stojí na pevné zemi. Z obrázku to totiž nevyplývá, když se na něj podíváte, zjistíte, že tam není náznak toho, že by Siréna mávala křídly (tedy já jsem nic takového nepostřehl), ale zároveň Siréna není nakreslena na zemi. Možná šlo jen o její ztvárnění třeba do bestiáře, ale mně by se líbila mnohem víc, kdyby se za ní nacházel měsíc nebo hejno netopýrů.

Mé připomínky jsou malicherné, tak doufám, že těmito drobnostmi autora neurazím. Obrázek se mi moc líbí, tisknu si ho :-)


 Uživatel úrovně 0

Obrázek je hezky nakreslený, jen obličej je trochu divný. Nevím jak jinak to nazvat, prostě k jinak hezky nekreslenému tělu hlava nesedí, stejně tak i noha.

Hezká práce tužkou, pěkné téma.


 Uživatel úrovně 3

Všiml jsem si, že obličej působí šíleně placatě. Zatímco na těle vidím zaoblení, obličej je prkno, které je umístěno rovnoběžně s obrazovkou.


 Uživatel úrovně 0

Celej dlouhej víkend jsem koukal na nahé tělo své přítelkyně, takže mohu říct, že pár nesrovnalostí v anatomii je dost znát, například stehna a vůbec celé nohy jsou celkem zvláštní...