Galerie

Zrod barev

Obrázek Zrod barev

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Naprosto souhlasím s Eratarem.


 Uživatel úrovně 0

takže pár věcí k tomu příhodím:
-autor viditelně chtěl udělat abstraktní dílo, ale budí to ve mě pocit, že původní myšlenkou autora nebylo udělat zrod barev ale prostě co se podaří, proto mi tam trochu uniká ten princip a ta podstata.
-co se týče barev tak jejich absenci nepostrádám, protože barvy mohly vzniknout prostě z černé a bílé a jejich kombinacemi a rozkladem
-na této abstrakci mi rozhodně vadí ty runy, nejen že se to tam nehodí, ale jsou také zpracovány celkem bídně.
-stínování by mohlo být o dost lepší kdyby se mu věnovalo více času, působí to na mě trochu odbitě.
Takže celkově to na mě nepůsobí špatně, ale za rámeček bych si to nevystavil, chce to ještě trochu preciznosti a vyjádření smyslu, nebo aspoň jeho náznak ať se nad tím dá zastavit a zauvažovat, hledat tu podstatu, která by byla jen naznačena do ztracena.


 Uživatel úrovně 0

Zrod barev bez barev. To je dost paradoxní. čekal bych aspoň nějakou barvu, ikdyž nápad dobrej. Ale ty barvy tam prostě chyběj.


 Uživatel úrovně 0

to tomasko:
ty si asi nepochopil, lebo nie vsetko musi mat tvar, ruky a nohy...skor si myslim ze toto je nehmotna vec alebo nejaky jav


 Uživatel úrovně 0

Kde to ma tvar? aspon naznak tvare? alebo nejakych ruk? co je to za tym? mozno by to chcelo dokreslit a viac pozvyraznovat. A zrod barev? na ten nazov sa mi to zda az prilis nefarebne =))


 Uživatel úrovně 0

Je to docela zajimavy.Napad to je taky dobry.Akorat mi tam chybi ten Zrod barev. Jinak je to pekny.


 Uživatel úrovně 0

Tie runy na ľavom límcy plášťa (predpokladám že sa jedná o plášť) sa mi zdajú odfláknuté, ale inak je to celkom obstojný obrázok (nie najlepší, ale obstojný!). Uživatel úrovně 0

Tedy Gabrieli, skláním se před nápadem :-)))
Ale musím se přidat k ostatním - vypadá to, jako žes začal malovat, ale ke konci tě to už moc nebavilo a chtěls to mít hotové. I když to je samozřejmě jen můj dojem, kdoví jak to bylo, ale já bych si stím víc vyhrála, podle mě to má velký potenciál, klidně bych do toho šáhla tuší a někde i nějakou barvou. Nebo, kdybych se držela původní myšlenky o černé a bílé, bych někde pořádně přitlačila :-)
Neber to ale radši tak úplně vážně. Lischai jednou citoval wericha - Kritik je ten, kdo říká, jak by to dělal, kdyby to uměl :-))


 Uživatel úrovně 0

Lischai: Pravděpodobně máš představivosti přiliš anebo příliš málo, v každém případě se tam dá s trochou snahy něco takového najít. To přibližně uprostřed je kápě a od ní se odvíjí zbytek.