Galerie

RM454 Morrigan

Obrázek RM454 Morrigan

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Nejhezčí obrázek co jsem tu zatím viděl.


 Uživatel úrovně 0

Ach ano, Konzul je nádherná zbraň :-)....asi se na to znova mrknu


 Uživatel úrovně 0

Docela pěkný obrázek až na ty tesáky který sou nakřivo a navíc nemám rád když někdo něco obkresluje jako je to v tomhle případě pač to na co se díváte je obrázek hlavy upíra Alukarda z filmu Hellsing.Jinak pěkná kopie.


 Uživatel úrovně 0


Nemám rád nemastné, neslané názory, které si stojí jen a pouze za svým. Tenhle výtvor je tu pro ty, kteří ho pochopí. Ani v nejmenším mi nešlo o originalitu.


 Uživatel úrovně 0

Nice. Víte... chtěl bych vám sdělit jednu svou prosbu. Kdyby snad někdo z vás měl doma Noir, napiště mi do interní pošty, určitě se domluvíme. Děkuju.


 Uživatel úrovně 0

Jeho hlava mi pripomina hlavu jednoho kitaristy ze skupiny gorilaz..:-) Jinak fajny obrazek to zkousnuti je doopravdy trosku sikme..Jinak pekne.


 Uživatel úrovně 0

To zakousnutí je docela šikmé a celý je obličej je tokový čtverečkovyný,ale při tom je klobouk a poška klasicky.Takže se to nedá brát jako styl a k sobě to nesedí.Ale uďělat to zakousnutí opravdověj by stálo trochu času ... v tom je to umění (*-*)


 Uživatel úrovně 0

Ako kresba je to vcelku dobre. Okrem tých farieb. Podla mna by to bolo lepsie čiernobiele. Ale to do čoho hryzie je puška? ak ano tak čo to ma spoločne s DrD (myslim s ozajstným)????


 Uživatel úrovně 0

To me opravdu dostalo. Me se to teda moc libilo,a je to teda povedeny.


 Uživatel úrovně 2

zelgaris: ženské "emoce", jak jsi to krásně nazval jsou ti asi opravdu nenakloněné. Budu to nadále brát takto.