Rozvoj DrD

Dotazník Hodnocení: Průměr

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 20

PJ: vždy by měl mít kopii.
HRÁČ: než vyplníte tento dotazník do konce budete si jisti jakou postavu hrajete.

Dotazník:
1. Název družiny
2. Jméno postavy
3. Rasa postavy
4. Povolání postavy
5. Subpovolání
6. Číselné vlastnosti
7. Tvůj erb, standarta či praporec
8. Vzhled
9. Oblečení tvé postavy
10. Odchylky
11. Žebříček hodnot
12. Ve kterého boha věříš
13. Pohled na svět
14. Charakteristika
15. Zvyky
16. Co má tvá postava ráda o co ne
17. Koho má tvá postava ráda a koho ne
18. Dovednosti
19. Oblíbené
20. Filozofie tvé postavy
21. Jak tvá postava provozuje víru v boha
22. Historie postavy
23. Z čeho má tvá postava strach a co naopak vidí ráda + co ještě u tvé postavy stojí za zmínku


Příklad:
1. Název družiny: Není člen družiny
2. Jméno postavy: Tersan
3. Rasa postavy: Hobit
4. Povolání postavy: Zloděj
5. Subpovolání: Lupič
6. Číselné vlastnosti ...
7. Tvůj erb, standarta či praporec: ...
8. Vzhled: výška 1sáh a 35 coulů, váha 700 mincí, Středně dlouhé hnědozrzavé kudrnaté vlasy, kulatý obličej s velkými z vlasů vykukujícími ušima velké znamínko nad loktem zděděné po rodičích a na hobity hodně chlupaté nohy oči kaštanové, jedno trošičku větší.
9. Oblečení tvé postavy černé kožené jezdecké kalhoty, bílá prošívaná košile, hnědá kazajka a černá kožená zbroj šitá na míru. Temně šedočerný plášť až ke kotníkům s kapucou a přezkou ve tvaru dračí hlavy. Pod košilí visí chryzopras. Pod pláštěm na zádech je zavěšená směrem dolů na uvolnitelném pásu kuše taktéž dělaná na míru i s šipkami, ve vysokých kožených botách černé barvy jsou schovány dvě dýky a dřevěná lžíce, další dýka je za pasem na zádech, u boku mečík a váček se zlodějským náčiním a dalšími potřebnými věcmi, třeba dýmkou atd.
10. Odchylky: Jedná se o pravidlo, které používáme. Není mým výtvorem a proto jej zde uveřejňovat nebudu. Tuto otázku můžete vynechat, jde pouze o další specifikace postavy.
11. Žebříček hodnot: 1. Plný žaludek DOBRÉHO jídla a pití, 2. Pohodlný kutloch na spaní a dýmka v puse, 3. Plný měšec zlata, 4. Zdraví, 5. Dobře vypadat, 6. Pověst o které se mluví u hospodských stolků
12. Ve kterého boha věříš: Apolos
13. Pohled na svět: Cokoliv co není přibité je na daném místě jen proto, abych to mohl odnést a zpeněžit, měšce známých nevyjímaje. Apolos je dobrý bůh a k němu se těším, věčně žít nebudu…. A teď je tu svět pro mne a toho je třeba využít.
14. Charakteristika: Velká jizva na pravé tváři říká hodně o způsobu mého života, spánek je vždy lehký a s rukou na dýce, vždy na nějakém bezpečném místě, s krollem bych si k jednomu stolu nesed ani kdyby mě pozval. Provokování je dobrý způsob jak se o lidech dovědět co nejvíc a při tom když mě pronásledují se dobře krade měšce. Dobrý přítel neexistuje, ale nakupuju u svých obchodníků, kteří rádi zapomenou na nějaké ty chybjející věci. Šero je nejlepší denní doba a v hospodách to žije. Město je domov vesnice je o ničem. Charakteristické je též poklepávání prsty na cokoliv v dosahu
15. Zvyky: Každý večer před spaním směnové pomodlení, před akcí si zapálím svíci a žádám boha o pomoc, vždy večer si naolejuju svou kuši. V hospodě si rád pohrávám se svou dýkou, při každé příležitosti si zapálím dýmku. První pohled na nově příchozí osobu směřuje k pasu. V hospodě sedávám u výčepu blízko dveřím někde ve stínu.
16. Co má tvá postava ráda o co ne: Mám rád bohaté opilé lidi a takové ty hospodské písničky, nesnáším když se mně někdo na něco ptá, zvlášť nadřazeným tónem.
17. Koho má tvá postava ráda a koho ne: Nenávidím krolly a Kouzelníky
18. Dovednosti: ...
19. Oblíbené: jistý druh tabáku a jistý druh vína
20. Filozofie: Však oni si na to vydělají znovu!
21. Jak tvá postava provozuje víru v boha: Večer a před akcí
22. Historie: Narodil se kus od Hobitova, po emigraci zůstal sám v neznámém městě a začal se živit zlodějinou, nejprve něco malého jídlo atd, později i královské paláce, kamarád kroll ho zradil při jedné akci kouzelníkům, všichni (kroll i kouzelníci) umřeli, tím se zapsal do historie podsvětí.
23. Z čeho má tvá postava strach a co naopak vidí ráda atd.: Strach co to je? Rád vidím setmělé pootevřené okno, lákadlo kterému nikdy neodolám

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Je to rozhodně přehlednější než v deníku.ALe trochu jsem se v tom textu ztratil...


 Uživatel úrovně 0

Ja som si na to asi pred mesiacom urobyl taku tabulku...
To je prehladnejsie...


 Uživatel úrovně 0

Konečně . . .


 Uživatel úrovně 0

Jaja , to je dobrý uz to tisknu............


 Uživatel úrovně 0

A já pořád nevěděl jak se dopracovat k naprosté úplnosti postavy,no a tady to je super! 5


 Uživatel úrovně 5

tohle spíš probrat jen s pj a není potřeba psát na papír


 Uživatel úrovně 0

Zajímavý a poměrně propracovaný dotazník. 3*


 Uživatel úrovně 5

Tohle sme nepoužívali. Hned to zavedu. Líbí se mi to


 Uživatel úrovně 0

Del: O dotazníku Vukov. družiny sem slyšel, ale nikdy se mi ho nepovedlo stáhnout, proto sem stvořil toto


 Uživatel úrovně 5

Vec ako je tento dotazník používam aj ja len je trochu inač písaný (stiahnutý zo stránky Vukovadzkej družiny, preto to sem neposielam), myslím že ten je lepší 4xA4, Ale vec ako dotazním je super za nápad 4* za spracovanie 3* výseldok 3*.