Bestiář

Poutník Hodnocení: Nic moc

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 17

Skupina: Humanoid

Životaschopnost: 7

Útočné číslo: 14/0(Hvězda západu) 4x za kolo

Obranné číslo: 11

Odolnost: 16

Inteligence: 15

Velikost: B

Zranitelnost: humanoid ale M0,

Pohyblivost: 24

Přesvědčení: zmatené dobro

Poklady: 1000 zl

Zkušenost: 0

Bojovnost: 0

Síla mysli: 0

Popis:

Je asi poledne a v Dolní mezi jde život,jako každý den. Himril Ocílka s pořádnou vervou buší do kovadliny a vesele si přitom prospěvuje, pekař Emil Bochníček zase jako cbvykle nadává a hází po Ocílkovy co mu padne pod ruku,hostinec U oživlé pípy je jako každý den narváno. Starosta Lumír Chmelník se jako obvykle snaží dokázat,že je tady pán a nadává čeládce. Stará Vojvodová de do lesa na borůvky a pan Vojvoda jde údajně posekat trávu, a hnedle co baba zmizí v lese jde se napájet do hospody.Vše pokračovalo výborně až asi v půl čtvrté do vesnice přivítala banda Žabáka Mortona.Začalo neuprosné rabování, řvaní a došlo i k potyčce mezi Ocílkou a Cvaldou Bořivojem. Vše vypadalo bledě až se rozlétly dveře hostince a z nich vyšla vysoká postava zahalená v černém plášti.Z podpláště jí vykukovala ruka,která svírala jílec meče.Cizinec se blížil k bandě.Dále následovala ze strany vagabundů hromada nadávek,jako"ztrat se "vypal"nikdo na tebe není zvědavej"a ještě mnohem horší.K cizincovy se postavili Mizera,Cvalda a Červ se pomalu plížil ze zadu.Mizera svíral v rukou šavly , Cvalda válečnou sekeru a Červ dýku.Cizinec vyndal rychle meč z pochvy a zespoda rozsek Mizerovy břicho,hrudník i krk.S neuvěřitelnou rychlostí bodl za sebe,Červa přímo do břicha a s otočkou odsek Cvaldovy hlavu.Těla budižkničemů dopadla na zem současně.Ostatní vamdalové se rozutekly a cizinec odešel po cestě směrem k Avalonu.Lidé byly moc vyěšení a ohromení než aby mohly něco říct.Jen starý Ocílka,který v mládí lovil divoké draky,si odplivl na těla darebů a odešel dokovat zbroj, protože si pro ní měl zítra přijít nějaký dobrodruh.

Toto je jen část z toho co poutník udělal,všude ho znají a vítají ho,ale nikdo nezná jeho jméno,kdo je nebo co chce,ale jedno je jisté lapkové a zloději at se mu raději vyhnou.Poutník má schopností šermíře na 20 úrovni a ovládá bojové umění jako zloděj na téže úrovni.K popsání toho moc není celé jeho tělo je zahaleno v plášti s kapucí,z pláště vyčuhuje jílec meče,boty má vysoké kožené stvrdou podrážkou.Za pasem má dvě krátké ohnivé hole(něco jako měli vojáci v 17-18 stol.) Ut:7/+1 a nabíjí se 1 kolo.Nikdy neútočí pokud to není nutné,ale k smrti nenávidí loupežníky a hlavně Dariona velitele nájezdníků,za informaci o něm je schopen zaplatit a to hodně .A možná od něj uslyšíte "je to ještě něco co bych měl vědět" nebo "děkuji" jinak ho nikdo neslyšel mluvit a říká se,že jeho hlas je kouzelný (zmámení hlasem past na INT+ROZ 7 nic zmámení obět musí mluvit pravdu a nebude ne poutníka útočit)Poutník na sobě nosí (pod pláštěm) černou kroužkovou kazajku,která je lehká a dá se v ní dobře pohybovat.

Přidáno:

Přečteno: 0

Hlasovalo: 17

author_nick:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Je to hrozně pěkné a dalo to práci, ale trochu to míjí rubriku. Přesto 2*


 Uživatel úrovně 0

No viš, dal sis záležet a dalo ti to práci. Už sem to použil ve hře ... ale tak průměr...


 Uživatel úrovně 0

Ach jo, je mi hrozně líto nedat žádnou hvězdičku, když vidím tu snahu. :-( ale je fakt hrozně nepoužitelný. No tak dávám ti 1.


 Uživatel úrovně 0

Divny, ale za snahu dam 1*...


 Uživatel úrovně 5

Ehmmm. :-/

Jako prisera je to o nicem. Jako NPC taktez oprotoze tu nejsou prakticky zadne udaje. Nejaka historie, kdo to je a proc dela co dela. Pokud to odbydes tim ze o nem nikdo nic nevi... :-/
Uvodni pokec je nejen plny chyb ale i notne pritazeny za vlasy.

Jiz nejaky cas tu funguje dilna, zkus ji pouzit. ;-)


 Uživatel úrovně 0

Odkut on vlastně je???


 Uživatel úrovně 0

Mno, jako první mě tu zarážejí ty údaje, proč by ěkdo zabíjel poutníka? Já vím je to oničem, ale je vidět, že jsi se snad trochu snažil. 1*


 Uživatel úrovně 5

on je cp a u cp se neurčují hodnoty..záleží přeci na rase atp....


 Uživatel úrovně 0

Ačkoliv je to jistě hrdinná nestvůra či spíše CP, tak ale stejně nechápu odkud se vzal a jak by se dal do dobrodružství začlenit.
A taky: "co to má hergot za hodnoty?!?"


 Uživatel úrovně 5

Je to fakticky o ničem, něco podobného dokáže spáchat úplně každý (pravděpodobně).