Alchymistické Předměty

Lektvar měsíčních lykantropů Hodnocení: Nic moc

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 16

Skupina: Lektvary

Magenergie: 55

Suroviny: 26

Základ: Vlčí mor + srst lykantropa

Nalezení: V pokladu Temných mágů

Trvání: Do vyléčení (jinak půl roku)

Výroba: Týden,doma

Nebezpečnost: Odl-29-zraněn za 3k6životů/zak

Barva/chuť/zápach: K nerozeznání od rudého kříže

Popis:

Tento lektvar vymyslel jeden alchymista posedlý démonem. Aby se vyvaroval požití, dal mu vlastnost, že výrobce vždy pozná, zda je to R.Kříž či nikoliv. Každý jiný alchymista,který o něm ví (respektive ví že vůbec existuje) a jej umí vyrobit si háže proti pasi Int-19-ponal/nepoznal.

Učinek: Každý, kdo neuspěje proti pasti, se promění v lykantropa, jehož srst (popř. šupiny aj.) byla použita. On sám ani ostatní to na něm nepoznají, jelikož se do zvířeci podoby mění jen za úplňku a novu (tj.po 14-ti dnech). Ráno je unavený,a musí min. 2 dny odpočívat. Vyléčení: Po týden každodenní seslání kouzla: Uzdrav těžká zranění, vzácně svitek s protikletbou.POZOR!: V pasti je 31. A však použijeme celou odolnost ne jen bonus(ten ještě přičteme) a házíme 20-ti stěnnou kostkou. Všem napadeným hodně štěstí - Elmar

Přidáno:

Přečteno: 0

Hlasovalo: 16

Autor:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Vsem se omlouvam,ale mam automaticky prihlasovani a tahle KRAVINA je plod
spoluzaka,ktery nekde na netu nasel 1/4 PPZ a zbytek si dodal z hlavy...
...Vsem se tedy jeste jednou omlouvam a zkusím co nejdrive dodat PORADNY predmet.Vsem hracum a PJ ZDAR:


 Uživatel úrovně 5

Tak takovouhle blbost sem dlouho nečet, jediné ocenitelné je nápad, zpracování není zrovna ideální... Ale i tak bych lykantropii jako nemoc v lahvičce do hry netahal. Tim spíš, že to doplníš hody na dvacetistěnce a pastma na int. před kterejma by se moh třást i Zlatý drak... A ta past na odolnost, no nevím... nepřemýšlel si o vytvoření zcela nové hry??


 Uživatel úrovně 0

Nějak jsem nepochopil proč zrovna takováto past... Drd už jeden systém pastí má, tak proč vymýšlet nový???? Na jeden lektvar??? Past na inteligenci 19??? To si přičítá všechny staty nebo ne??? Já jenom, že maximální bonus je +5... To pak chyběj ještě 4!!!
Možná dobrý nápad, ale divně napsané... 1*.


 Uživatel úrovně 0

Ctěný Elmare,

tak za prvé hody k20 nebo bych měl raději psát d20??? si nech laskavě od cesty do jiné hry a netahej je do Dračího doupěte. Navíc započítávání celé vlastnosti do pasti??? Co kdyby si válečník počítal celou sílu do útočného čísla, vždyť je to přece válečník ne??? :o((((

Nalezení: nu pokud si dobře pamatuji, tak tento údaj je pro základy, které nejsou běžně dostupné a uvádí se ve tvaru X krát Y%, kde X je počet, kolikrát musí daný základ alchymista nalézt na výrobu jedné dávky a Y je údaj, jaké je procentuální šance na nalezení v lokalitě, kde se daný základ vyskytuje.

Takže nalezení v pokladu temných mágů??? A proč ne v kapse zloděje?

Nebezpečnost: co je "zak"???

S úctou deshi


 Uživatel úrovně 0

Kam se nam podela inovace? To fakt nejsoulepsi napady nez tohle? Chudaci vlkodlaci&spol.
P.S.:uz to tu bylo, ale proc dracak zeslozitovat vic nez je? Ta d20 je fakt zbytecna, a co znamena to .../zak v pasti?


 Uživatel úrovně 0

A co to je jako za aplikaci pravidel?! Dvacetistenna kostka...past na odolnost 29, pocita se stupen... takovy blafy... To taky hrajes Drd, jako my ostatni?!


 Uživatel úrovně 0

Hele já tu asi čtyry měsíce nebyl a není tady snad jediného kvalitního příspěvku...

...tady ani nemůžu ocenit nápad...

Os...


 Uživatel úrovně 0

Past int-19 je skoro nesplnitelná, ne? Pro tu také platí ta poznámka "pozor"? A ještě jedna věc. Za tečkami a čárkami, stejně jako za různou další interpunkcí se dělá mezera. Kvůli těmto nejasnostem hodnotím tak, jak hodnotím - tj. 2*