Uklidnovani
Autor: | vanusanik |
---|---|
Přidáno: | |
Hlasovalo: | 108 |
Valecnik je schopen uklidnit berserkra v jinem valecnikovy.Je to jako zastraseni jenze uplne opacne.
Autor: | vanusanik |
---|---|
Přidáno: | |
Hlasovalo: | 108 |
Valecnik je schopen uklidnit berserkra v jinem valecnikovy.Je to jako zastraseni jenze uplne opacne.
Diskuze
nedal bych tomu ani 1.chtělo by to ještě dost vylepšit
hej ty jo co lidi napisou o jednom podle me spatnemu clanku :))
tento příspěvek opět ukázal některé nuláky, kteří mají zvláštní smysl pro humor. 5* si to opravdu ALE OPRAVDU nezaslouží. takhle stroze a (nechce se mi to psát, je to docela urážející) ubohé to není ani v prvidlech.
Ehm?
Nápad je celkem dobrý(3*), ale zpracování na *****. Chtělo by to nějakou past nebo pravděpodobnosat a více rozepsat.
-5*
Teuricias
P.S.:Redakce:Nechci vás urážet, ale opravdu nechápu proč jste to schválili.
ty brdo ja som tu nebol vyse roka ale zo tu najdem toto som necakal :-)
-25*
Noeh
to je o com toto?
No tak... beru to jen jako žert se špatným spracováním.
No vyborne, ako vidim, na serveri este stale existuje mnoho uzivatelov, ktori iba z recesie (alebo dohody s autorom) u takehoto prispevku vyjadria hodnotenim 5*... alebo su to multiidentity? V kazdom pripade to dokazuje to, ze zla burina nevyhynie a vsade sa najdu odporcovia systemu a burici.
NO a samozrejme, ako obvykle, kedze za tom im nikto nemoze nic spravit, tak sa ani nevyjadria v diskusii... no je to proste na popukanie.
Tak tak.
To myslíš vážně???