Předměty

Dlouhá bitevní sekera Hodnocení: Něco to má do sebe

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 11

Skupina: Zbraně

Síla zbraně: 5/+7

Kvalita zbroje: -2

Délka: 2

Cena: 90

Váha: 200 mn

Popis:

Bitevní sekera je strašlivý nástroj zhouby. Když jí třímáte v ruce tak máte pocit, že jste páni světa, a ona to je docela pravda, s tímto pekelným nástrojem dokážete přeseknout dva bojovníky jako nic. Když se rozmáchnete tak na nepřátele padne stín a před očima se jim rychlostí světla probere celý život, to než pocítí váhu téhle deseti kilové mršky na vlastní kůži. Až udeříte váš nepřítel bude minimálně v tak dezolátním stavu, že bude stačit si na něj jen odplivnout. Tato zbraň je oblíbená zejména u trpaslíků. V boji stouto mrškou mají +1 k SZ. Často se stávalo že trpaslíci měli na sekeře vyrytý seznam nepřátel co zabili. Jediná nevýhoda zpočívá v její váze, než se rozmáchnete nepřítel vás minimálně 2krát zasáhne. Je to ostrá, drtivá, těžká, obouruční zbraň pro opravdové válečníky.

Přidáno:

Přečteno: 0

Hlasovalo: 11

Autor:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Nedostatečné...


 Uživatel úrovně 0

Nápad slušný, zpracování slušné, aplikace do pravidel nedostatčující...
-Jak to že mne dvakrát zasáhne (pravidlově)?

1*
CrazyMys


 Uživatel úrovně 0

Hele-je to dobrý,jenom se trochu rozepiš.


 Uživatel úrovně 0

To není chat.VEN!!!!!!RAUS!!!!!!!!nebo vás vodbouchnu.


 Uživatel úrovně 0

PardGalen: no... nezbývá než s tebou souhlasit


 Uživatel úrovně 5

Waterdeath:Tady nejde o tom jestli jí unese, ale jestli se sní dá dobře bojovat.Jao příklad uvádím píku.Kopí dlouhé 5 metrů není problém unést, ale viděl jsi někdy jak se s ní bojuje?Je to zcela jiný způsob boje než třeba holí.


 Uživatel úrovně 5

Otto:Samozřejmě že vím jak vypadá sudlice.Někdy se pokus podívat do encyklopedie zbraní a pak si o tom popovídáme.


 Uživatel úrovně 0

no a co takovej malej trpaslik s velkou sekerou - to si ho vsichni budou vazit, protoze je namakanej tak ji aji unese. Ale mohl napsat ze ma -3 (či 4) na incku v pokrocilem soubojovem systemu, misto toho sloziteho psani. A ja sudlicei teda znam taky. Ale protoze nemas vubec popis ani historii tak dam s privrenymi očmi 3 hvezdy


 Uživatel úrovně 0

Víš jak vypadá sudlice?Já jo viděl jsem ji tak mi tady nekecej něco že bitevní sekera je podobná sudlici.Vem si štít a řekni kamarádovi at do tebe praští sudlicí a potom bitevní sekerou,rozdíl poznáš hned(jestli budeš žít)Jo a samozřejmě že trpaslíci měli skery menší asi 20 coulů nad hlavu tak se omlouvám ,že jsem to tam nenapsal.


 Uživatel úrovně 5

Tak tohle jen taková předělaná sudlice.Trpaslík s dvoumetrovou sekerou?Tohle se mi nelíbí.