Montfeldova sekera
Autor: | bagetak |
---|---|
Přidáno: | |
Hlasovalo: | 13 |
Skupina: Zbraně
Síla zbraně: 6/+4
Kvalita zbroje: 0
Délka: 1
Cena: 5000
Váha: 200 mn
Popis:
Sekera trpaslíka Montfelda. Stará dobrá trpasličí práce na jihu dodnes neznámá. Je vyrobena z černého kovu neznámého složení, dokonale vyvážená a navržená především pro trpasličí výšku a sílu, proto POZOR pro ostatní rasy má útočné číslo 5/+4 !!
Montfeld byl trpasličí král, který přijel na pomoc Kormirskému království a zahynul před více jak 200 lety v bitvě s trolly na hranicích Mansenkého knížectví. Dnes leží pochován v podzemí Paladinova chrámu v Mansenu, avšak jeho sekeru vlastní trpaslík Dássok Sílavruce, toho času byl hospodský v Mansenu, který ji se svými přáteli ukradl (zcela náhodou, je to blb se štěstím ) z tohoto chrámu. Nyní Dássokovi jeho štěstí došlo a je mrtev resp. je z něho kopa slizu, takže jeho sekeru spravuje a přechovává pro jeho dědice jistý neznámý zloděj, který se nelézá nyní daleko na severu.
Kdo by chtěl Montfeldovu sekeru, musel by tohoto zloděje vystupovat, což je pro jeho nevyzpytatelnost téměř nemožné. Jediným vodítkem může být, že má jizvu v oblasti hýždí způsobenou kopím a úchylka, že se snaží dávat neobvyklé věci na neobvyklá místa (maso pod poštář).
Přidáno:
Přečteno: 0
Hlasovalo: 13
Autor: bagetak
Diskuze
1* za zpracování (oproti ostatním předmětům v okolí)
parametrově se mi to zdá relativně v poho, ale na tomhle mi dost vadí ten "příběh". Je to hektický, nesrozumitelný, a příliš zaměřený do jednoho světa... Ale za snahu **
Konečně něco co by mohlo mít lepší úspěch... zajímavé, ale stále ještě neduchaplné :-))
No ne že bych byl nějak exstra spokojenej žádná historie,popsat ji by bylo taky trochu lepší ale co snaha se cení
ach jo... nechápu tyhlensty schválené předmět... kdyby k nim něco bylo... jako třeba .......historie, parametry, výroba...a tak a vše to bylo pěkně rozepsané...třeba + příběh a pak pěkně srozumitelné...né v třech řádcích v jednom odstavci....:-(
Jinač tohle je takový...prostě...je to v tvojem světě a jestli to k něčemu někomu bude to opravdu nevím....
tex.
Pěkná a docela realistická sekyrka, stojí to za to.