Galerie

Fairy Eleonora

Obrázek  Fairy Eleonora

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 5

Je dobře, že ještě maluješ.


 Uživatel úrovně 4

Díval jsem se na obrázek díval a díval a hledal kde Ascella vidí nedokonalosti. A když jsem hledal pátral málem lupou nic jsem pořádně nenašel. Ano pár čárek detailů možná.

Proč se mi tedy obrázek (když pominu barvu) jako celek moc nelíbí? Po dlouhém přemýšlení jsem přišel na to, že to asi bude tváří víly. Ne že by byla špatně, něco tam chybělo nebo přebývalo. Spíše mi připadá vizáží taková postarší. Jak kdyby babičce někdo vyhladil vrásky a nechal ji tak. Jak kdyby bylo víle nejméně sto let a bylo to na ni znát. A já si vždy představoval vily nadčasové stále krásné a to je možná to co mi na obrázku nesedí a kvůli čemu z něj nemám příliš dobrý pocit. Ale je to jen moje utkvělá představa můj pocit, nic jiného.

Plž


 Uživatel úrovně 0

Myslím, že pozadí je v pořádku (je to přeci okraj lesa... nemálo takových míst lze potkat i v našich lesích). V rámci drd se mi to opět celé moc líbí, až na tu levou nohu. to stehno a lýtko vypadá, že patří spíš barbarské sprinterce, ale to autorka ví. I přesto mi připadá, že se Tvé vypořádávání s humanoidní postavou
vytrvale zlepšuje... ;-)


 Uživatel úrovně 8

Za sebe bych řekl, že díky té modré na pozadí ten kousk krajiny jakoby "visí" v prostoru - jakoby za tím houštím a těmi několika stromy zem končila a dál nebylo nic, jen nebe a kolem plující mráček - Létající ostrůvek? Pokud ale víla hraje uprostřed lesa, tak bych tu modrou zahnědil a zazelenil (jsou tam další stromy), je-li to na kraji lesa, tak by možná stačil náznak pokračujícího terénu - nějaké louky apod.


 Uživatel úrovně 8

Fairy Eleonora

Obraz na zakázku. Asi nejvíce strávených hodin nad jednou malbou a přesto s výsledkem nejsem spokojena, představa byla docela jiná… Ale jako drakodoupovská ilustrace víly-harfenice je to postačující :-) Nabízím k inspiraci a třeba přibude i do bestiáře jako CP, bude-li chuť.
Obraz ještě není zafixován, takže pokud máte nějaké tipy, jak ho vylepšit, sem s nimi :)

Zajímavý papír.

Jen se tentokrát musím omluvit za absenci úvodního slova, uvědomil jsem si, že na víkend odjíždím a tak jsem chtěl ještě využít této chvíle ke schválení, ale kromě poznámky o papíru se momentálně na víc opravdu nezmůžu.

No dobře, to bych odbyl úplně. Je ale pravda, že k vylepšení mě toho napadá žalostně málo. Snad jen bych ještě byl pro dodání stínu pod vílu i harfu, to myslím, že by ji mohlo ještě trochu lépe ukotvit do pozadí, i přes tmavé houští za ní, které jí pomáhá vystoupit do popředí. Kdyby to bylo čistě na mně, ještě bych domu dal dvě hodiny a zvýraznil šrafurou břeh, ale to je moje úchylka. A pokud jde o detaily, myslím, že by bylo fajn dodat na pár větví stromů sedíci ptactvo, třeba jen tmavou siluetou.

A Když už jsme u toho, stín ryby pod hladinou by byl cool. :)