Galerie

Feng

Obrázek Feng

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

hodně dobrý ;-)


 Uživatel úrovně 5

Plž umí. A mít tohle jako herní doplněk, to je prostě paráda. Jak figurky, tak mapy (to je ostatně výborný nápad, mít puzzle-mapu), dýchá z toho živost, atmosféra, láska, s jakou se člověk na hru připravuje. Úžasné.
(A to byste měli vidět alchymistu Gra-Sana, kterého od Plže mám coby figurku, krásný kousek a trefný a vůbec...nesmírně si toho vážím.)


 Uživatel úrovně 8

Mně se to dost líbí a zejména oceňuju to kouzlo, které z toho dýchá. Mít takové figurky v dosahu, to určitě zlepší atmosféru i při hraní. Člověk si hned dokáže představit takovou věc v rukách své postavy.
Pokud jde o zpracování, řezbářství nerozumím ani zbla, jen mi přijde, že ty vlasy nemusely být zakončené tak "hranatě". Jinak je to vážně hezké a čím víc podobných věcí tu bude, tím lépe.


 Uživatel úrovně 4

Sccion:
K postavičce ti musím dát zapravdu. Drapérie jsem se nejvíce obával a pak se ukázala jako celkem jednoduchá jen se nebát pořádně říznout. Bohužel obličej moc neumím, ještě se mám hodně co učit. Ale co by jste čekali od třetí (dokončené) postavičky kterou jsem dělal. (Už se samozřejmě pracuje na další tak třeba bude zase o kousek lepší).

S pozadím tě trošku vyvedu z omylu. Vždy se mi líbili mapy kde na neznámých částech jsou vyobrazené různé bestie a mapa obsahuje prázdná místa která se hrou zaplňují. Jenže jak toho docílit jedině tak že budu mapu postupně dokreslovat. ale co když tam ta mapa má být ale zkreslená? Stačí jen mapu rozstříhat na čtverce a příslušné čtverce měnit. Já jsem jen místo papírových čtverců použil dřevo a místo tužky vypalovačku. Mapa tedy není náhodná ale je skládatelná asi jako puzzle. A i hráčům chvíli trvalo než zjistili co je co.

Martel:
Děkuji, až zase něco vyřežu co bude mít trošku společného s hrou určitě to sem dám ale zatím nic moc jiného co bych si považoval nemám a pokud se chceš kochat ostatními blbostmi (nejsou tam všechny) tak na http://www.plz.wz.cz/vytvory.php

Plž


 Uživatel úrovně 0

Dobrý den,

možná proto, že bych nic podobného nesvedl, se mi tato díla tak moc líbí. Je to opravdu suprové, když sem občas přidá něco Plž. Jednou lžíce položená na ondatře :D :D ... teď tohle. Neposoudím, jestli je to profi, nebo amatérské, ale mně se to prostě líbí ta figurka. A moc. Pozadí je zajímavé, ale o to co víc nadchlo Scciona pozadí, mně se více líbí samotná figurka. Plži, chválím tvou práci :-) a jestli toho máš víc, tak to sem klidně nahaž, protože pořád jsou tu lidi, kteří to jistě ocení.

Martel z Kantonu


 Uživatel úrovně 8

Feng

Věk: hodně (34)
Materiál: oliva, mírně přebroušeno a přeleštěno včelím voskem
Výška cca 12 cm
Doba: měsíc hrubého času, čistého vůbec netuším, protože jsem neřezal každý den a navíc jsem do toho dělal další spousty výtvorů.

Feng je jméno mé současné postavičky při hrách a tahle figurka ji má reprezentovat při hrách. Pozadí je část mapy světa ve kterém tahle postavička žije. Svět je to vysoce magický takže se často prochází branami a tedy jednotlivé čtverce mapy na sebe nemusí vždy navazovat.

Obvykle pomocí obrazového vjemu máme možnost podívat se pod hráčskou pokličku k Ascelle. Dnes se nám takto představuje Plž.

Dobrá, přiznám se bez mučení - samotná postava pro mě až tak zajímavá není, ale zato pozadí, to je jiná káva. Mapa tvořená čtverci, různě poskládatelnými, pokaždé jiná, tak tomu říkám nápad a .. něco. Pravda, trochu se mi nedostává slov nad tím, co to vlastně je, ale rozhodně to něco bude. Je to možná něco takového, co i mnoho dalších včetně mě mohlo kdysi napadnout, ale nikdy neuskutečnit. A ejhle, tady to máme, v celé své kráse. Člověka potěší, když něco, o čem jen kdysi mohl uvažovat, někdo vzal nejen do hlavy, ale i do rukou a skutečně to zrealizoval.

A tak s drobným prominutím, že se kochám neústředním motivem obrázku se k němu ještě na chvíli vrátím. Zdá se mi tak, že čím níže si ho člověk prohlíží, tím lepší zážitek z figurky vyvstává. Mám skoro za to, že hlavě by prospěla i úplná obličejová anonymizace, bez stylizace očí, úst, atd. Možná jen ponechat vymodelovaný noc. Když pohlédnu na schopnosti řezbáře v jiných částech figurky, skoro si troufnu říct, že obličejová část je až nepovedená. Všechno ostatní totiž, draperie, vystrčená noha, i vlasy, je skvělé.

Tedy za mě spokojenost a budu se těšit na nějakou další ochutnávku. :)