Galerie

Beauty Killer

Obrázek Beauty Killer

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Na první pohled jsem si pomyslel, zda to není parodie reklamy na Ligu mistrů, nebo něco takovýho... :)


 Uživatel úrovně 5

+rep jako ohodnocení obrázku scarlet


 Uživatel úrovně 0

To Any: Konzumní obchody dneska chrlí hromady velehoven, za která se člověk stydí, když je má na sobě. To, že je toho hromada, je jen optický klam. Všechno to má stejný střih, jen jiný vzor a barvu, případně potisk. A ještě tomu řeknou vznešeně "tunika" nebo tak nějak. Všechno šijou Větve nabo Čína, a to i věci, které stojí přes tři tisíce v Pařížské v butiku. Tohle mi vadí, ten konzum, ta komerce, která se vetře všude. A ten pocit, že si něco oblíknu a potkám v tom dalších padesát lidí. Není to jen problém háemek a céáček, ale i třeba Nosferatu. Proto vymetám sekáče a doma mám šicí stroj.
To jen tak BTW (a stejně to není všechno :D). Díky za strávení.
Scar


 Uživatel úrovně 8

Scarlet: Jenom poznámka:
Já jsem módní analfabet, ale odkdy je "háemko" a "céáčko" módní propastí? Komančové už padli a tak nemá každej stejný jeany nebo igelitky do práce. Oblečení je na trhu tolik že se to nestíhá nosit :D

Jinak vše podstatné padlo. Pro přístě snad jen že vypadá lépe, když vlasy se po brnění "svezou" a možná ta vypracovaná šlahovitost/svalnatos by nemusela být tak... pompézní, ale proti gustu... :)

s úctou
any


 Uživatel úrovně 0

Zdravíčko!
Takže se vám p*čovinka líbí? Pro mě je to zábavná práce, zaplácávám tím nudné chvíle. Prostě mě baví hrát si s těmi detaily. Druidskohraničářská kolekce? Dobrý nápad.
Love you all!
Scar


 Uživatel úrovně 5

Pěkné, pracné, propracované.
Technickou výhradu bych měla k látce především kalhot muže. Vypadá jako holé tělo se stehy. Oblečení - i přiléhavé - by mělo přidat trochu objemu, nějaký sklad...
Faktickou výhradu bych měla k ženiným botkám. Na takovém podpatku bych se fakt nechtěla plížit s dýkou pomazanou jedem a už teprv ne se nepozorovaně či rychle vytrácet z místa činu. Ale na přehlídku proč ne.
Připojuji se k Pavettě, svitek druidské módy bych si prohlédla ráda ;-)


 Uživatel úrovně 5

Řekla bych, že je to velmi originální přístup k fantasy. Většinou ženu šperkují chlapi a podle toho to také vypadá. Tohle je okázalé, ale jiným způsobem, než hlubokým výstřihem a krátkou sukní.

A zároveň obsahuje pro fantasy tolik typickou přemrštěnost v podobě různých nefunkčních pozlátek, trnů apod.

Moc nechápu, jak měla vypadat podrážka slečny boty, jestli ti to tam nevyšlo nebo jestli to mělo mít podobný nádech jako bota pánská, ale to je jenom detail.

Osobně preferuji hraničářské postavy, takže až se dostane k Wild Hunter, budu šťastná. :o)

Ohledně tkaniček od bot... stále bych to viděla usedleji => neexistenci zipu, takže pokud to nemá být gumovka a perfektně sedět, mělo by být šněrování nejen na okrasu, ale také právě na ono šněrování (měla by tam být vidět mašlička nebo tak něco).

Sumasumárum, milá Scarlet, jsi docela fikaná kreslířka, která, aby se vyhnula kecům o tom, že postavy pózují, tak jsi udělala list z módního svitku, kde se pozérství přímo očekává. Postavy se tváří natolik drsně, že si jeden říká, jestli náhodou místo najaté modelky nejsou vykreslení první "šťastní majitelé". Chybí tu už jenom nějaké ty tři pruhy nebo nějaká ta charakteristická značka, aby hrdé postavy mohly prohlašovat něco ve stylu: "Ty prašivče, natrhls mi halenu od Scarlet!! Víš, kolik mě stála?! To si NEDOVEDEŠ představit, ty... prostá špinavá ponravo bez špetky vkusu!"


 Uživatel úrovně 0

Velmi hezké....


 Uživatel úrovně 0

Už zbývá jen otázka, zda zesnulým nebyla ona krása...


 Uživatel úrovně 8

Beauty Killer


Věk: 17
Technika: Propiska, akvarel.

Ráda vypadám dobře, ráda se koukám na dobře vypadající lidi a zbožňuju originalitu, takže se snažím vyhýbat "céáčkům" a "háemkům" a mnoho svých věcí jsem si ušila, nebo jen upravila sama. Zkrátka má láska k outfitu mě přivedla na nápad, že i fanasy může mít svého Pradu. Tady je tedy nová podzimní kolekce s názvem Beauty Killer, pro temné vládce, bohaté vrahy a jiné bezcharakterní zazobance, kteří chtějí vypadat dobře za každých okolností. Je to hovadina, ale pohladí to oko. Enjoy!