Galerie

Tvorové hlubin: cheridoj

Obrázek Tvorové hlubin: cheridoj

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Co třeba vynechat pozadí a více věnovat některý detaily? (:


 Uživatel úrovně 0

Mě se to teda dost líbí. Má to svou atmosféru, nápad - a to velice kreativní - a navíc je to v temných barvách (jsem takříkajíc noční tvor).


 Uživatel úrovně 0

PS: Hamster: To "s plachtičkou..." je podle mě list dubu a hlava páva - možná to má znamenat nějaký skrytý význam, který zná jen autorka. ;)


 Uživatel úrovně 0

Postavit si natom nějaké bydliště je skvělý nápad - zvlášť pro ty "zlé" bytosti. Na nějakém vyšším levelu by mohl být úkol:

"Rychle, šamanka mi řekla o kouzelníku, který chce zničit město."
"To je toho, kouzelníka porazím levou zadní."
"Ale on bydlí na obrovském tvoru z hlubin, který má pět chapadel a abys se k němu dostal musíš vylézt po tělu (to mi připadá jako povedený kmen palem, které jsem viděla v Chorvatsku) až k menším chapadlům, které končí otvorem. Do jednoho musíš vlézt a bludištěm uvnitř nají správnou cestu nahoru a přerušit kouzlo."
"Ehm... Kolik jsi říkal, že mám času?..."

Ti tvorové byli skvělý nápad. Hlavně kvůli tomu, že se dají použít v jakémkoliv dobrodružství. Jen tak dál - už mě zajímá, co vymyslíš (nebo spíš namaluješ) příště. :)

Ptáček tala


 Uživatel úrovně 8

Vypadá trochu jako moje obydlí v Morrowindu. Však víte, Tel Uvirith. Na místě jeho hlavy úplně vidím trůnní sál... A vlastně proč ne, že? Bydlet v hlavě takového cheridoje by mohlo být docela fantasy-pozitivní.

Taky si myslím, že tenhle tvor hlubin je ze všech tří nejhezčí. No, nejhezčí asi není to správné slovo... Je rozhodně nejhlubinovatější. :)

U všech tří obrázků se dá pochválit totéž - originální koncept, netradiční anatomie, ignorování či bezohledné míchání nám známých anatomických pravidel.

U všech tří obrázků se dá také totéž vytknout - poněkud přehnaná barevnost (jindy výhodou) nekoresponduje s jejich hlubinnou náturou a kazí dojem té slizovosti a... a zatuchlosti.

Mmm, je toho samozřejmě víc, ale v zásadě se dá říct, že tohle je prostě něco, co v Galerii jistě mnoho lidí hledá. Už tomu jen dodat ta čísla pro bestiář a můžeme do toho píchnout meč (nebo si v tom postavit trůnní sál).


 Uživatel úrovně 3

Pěkné. Je to krasavec... Tak zvláštní jak to jen jde. Jen nevypadá, že je ve vodě ale na zemi.


 Uživatel úrovně 0

Cool chapadla.

IMHO nejlepší z tvorů hlubin.


 Uživatel úrovně 8

Teda, tohle je i pro mě nepřehledný : )
Ta levá tři chapadla se nějak divně napojují na tělo: ta dvě s plachtičkou či závojíčkem (prostě tou zelenou listem :D) bych očekával vedle sebe, ale to není tak důležité. Horší mi přijde to malé chapadlo uprostřed, jak se napojuje podivně výš než ostatní (asi jako kdybych měl třetí nohu z pupíku).
V tom zbytku nahoře se nevyznám.


 Uživatel úrovně 0

Název: Tvorové hlubin: cheridoj
Autor: Ascella
Technika: akvarel, pero
Chapadlatá stvůra hlubin, zatím pouze k pokoukání, časem snad v Bestiáři kompletní...