Galerie

Termori

Obrázek Termori

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Zase něco úplně jiného. Nemám co vytknout, je vidět, že stavbu lidského těla máš zmáknutou na jedničku. Akorát bych trochu ubrala svalů na ramenou, ten chlápek vypadá jako Rambo xD.


 Uživatel úrovně 0

Kožešina je namalovaná opravdu pěkně. Trochu mi k šlachám na nohách nesedí ten 'pupek' , i když nevím, jak bych to jinak namalovala. Bylo by zvláštní vytrénované tělo s obličejem stařečka. Nemůžu si pomoct, ale něco mi nesedí na levé ruce. Ale oproti celkovému dojmu jsou to jen drobnosti. Mě se to určitě líbí.

Ptáček tala


 Uživatel úrovně 8

Moc hezké zobrazení materiálu kožešiny.


 Uživatel úrovně 5

Jo jo některé detaily jako kolena, nebo poměr šlapky a zbytku nohy, ale svalově a stínově je to vynikající. V oblečené verzi je vše v pořádku, rozhodně perfektní práce


 Uživatel úrovně 8

Podle mě je to pozadí moc uhlazený, oproti dynamičtější kresbě figur.

Ps. Jinak je to asi tím že mi ty nohy připadají lehce komiksově zveličeny: tenké zápěstí na noze, možná moc hubené koleno a z něj stehenní a lýtkový sval ubýhá moc do maskulinity... ale co.

Je to skvěle provedený a má to využití. Co víc si přát?

any


 Uživatel úrovně 0

Tohle je asi můj úplně první komentář v galerii vůbec, hovno tomu rozumím, ale nemá ten tejpek ty nohy trochu moc...šlachovity? Třeba oproti rukám příliš vyhublý, úzký? Vypadá jako kdyby mu z nohy odebrali sval jako Housovi. Jnak Plumm jako vždy kvalita.


 Uživatel úrovně 0

název - Termori
nick - Stoupa
technika - digi malba, fotokrám

Po dlouhý době zas něco. Jedna statická věc, design postavy. Volně inspirováno timhle: http://www.aragorn.cz/clanky/ur-kel-termori/.