Galerie

Ištají, větrný hraničář

Obrázek Ištají, větrný hraničář

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Prostě se mi ty obrázky od Ascelly líbí!... ta práce s giocondou (jestli to správně skloňuju) je super.Opět se ,mi líbí zpracování vlasů.
Ovšem mi zase na tvém obráku přijde, že by ústa měla být více vpravo a to čelo mi připadá v jedné rovině s nosem. Přece jenom ten kořen nosu by dle mého názoru měl být "hlouběji" než čelo.
Jinak dobře použitelný do příběhu a nějaká ta chybka se dá odpustit.

Jen tak dál. CH.


 Uživatel úrovně 0

Obdvuji lidi, co umí takhle kreslit postavy. Hlavně, pokud jde o obličej, zvětšený tak, že na něm jde vidět každý detail.
Líbí se mi ty barevné pérka. Předpokládám, že ta nesymetrije je tam v důsledku toho, že jsi tvář kreslila z polovičního profilu.
Jak říkala Pavettka (mimochodem, ahoj, Pavett), líbí se mi, že ses ji nesnažila nakreslit mladou. Starší lidé jsou kvůli vráskám a takovým podobným věcem o hodně těžší. A i kdy je tohle indiánka, která asi používá nějaký hodně dobrý ligting, takže žádné vrásky nemá, líbí se mi to.


 Uživatel úrovně 5

No, mně se to líbí. Ta živost, různorodost per a nesymetrie obličeje, to je prostě nádhera. Je to taková prostě živá bytost. Ve hře bych to nepoužila, protože je to moc barevné a moc živé a asi by to tam nezapadalo. Ale jako avatara na herních serverech určitě jo. A jistě si na tenhle obrázek vzpomenu, až si budu dělat nějakou hraničářskou postavu.

Pera ve vlasech jsou hrozně nepraktická (kdo nezkusí, nepochopí), ale bez nich by to nebylo ono!
Taky oceňuji, stejně jako u Sccionkovi Nekromantky, že to není mladá holka, tahle vypadá tak na 40. Možná je mladá, ale lidi v tvrdých podmínkách rychle vizuálně i psychicky stárnou.


 Uživatel úrovně 0

ten noc je zdeformovaný, jako by vypadla z avataru, příště nakresli o něco přesněji a jemněji s pastelkama. Jinak barvy jsou supr.


 Uživatel úrovně 8

Velmi povedené oči. A vůbec ... celé je to hezké.


 Uživatel úrovně 3

Jo tak to se mi líbí. Pěkné barvy. Na nic si to nehraje. Jen mě tak napadlo: neměl by tam být dolík mezi čelem a koncem nosu? Takhle je to moc rovné...


 Uživatel úrovně 0

ať už postava nevyšla, jak autor chtěl, rozhodně se mi líbí pohled (i když pravé oko postavy je trochu rozmazané a větší) a taky rty, které přímo říkají- teď něco uvidíte. Dobře tvář dolaďuje i obočí, co mi přijde trošku slabší je až nadmíru ostrá brada a hodně rovný nos, což byl sice asi záměr, ale se stínováním se tady dalo pohrát trochu více. Jinak barvy a odlesky kůže perfektní, smekám klobouček :)


 Uživatel úrovně 8

Jedno z nejlepších děl co jsem za poslední dobu tady viděl.


 Uživatel úrovně 0

Super. Trochu mě zmátlo v názvu "hraničář". Říkám si: vždyť tohle je ženská ne? A ono taky, že jo...
Líbí, ta větrem ošlehaná tvář naprosto sedí na větrnou hraničářku...


 Uživatel úrovně 0

chtělo by to víc ženských rysů, původně jsem si myslel že je jedna p muže :-)