Galerie

Miluju svou ženu

Obrázek Miluju svou ženu

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Jestli je to ta tvá žena, tak pěkně děkuju xD.
Jinak to trochu vypadá jako Draenei z WoW.
Máš dost atypický styl kresby. A mě se fakt moc líbí. Možná taky proto, že ses to nesnažil vybarvit, ale nechal jsi to černobílé. To cením.


 Uživatel úrovně 8

Ještě by jsem chtěl poukázat na to, že tento obličej Tfoft nakreslila s osvícením z jedné čtvrtiny na tvář, což se považuje za ideální osvětlení. Tak aby si toho všimli ti co kreslí, jak krásně plasticky ta tvář působí a jakej budí dojem, než když si všechno zjednoduším, že si hodím sluníčko za záda a všechno stínuju od předu :)
 Uživatel úrovně 8

Rooz: To je přece jasné. Ten svůdný pohled, ty dlouhé řasy, ty plné rty, ten nápadně povědomý symbol na čele... Toto musí být žena!


 Uživatel úrovně 0

To je ta žena nebo ten, kdo ji miluje? ...


 Uživatel úrovně 0

Páni. Nějak nepoznávám pořádně Tfoft. Je to ale skvělá změna.
Líbí.


 Uživatel úrovně 0

No, popravdě jsem měla jiný batoh a jen tuhle tužku a pak když něco nakreslím, tak do toho už obvykle nešahám. XD Víc mě spíše štvou křivé rohy.


 Uživatel úrovně 8

To už je věc vkusu a názoru. Rudku beru třeba na baličáku, nebo na nějakých rádoby skicách alias Da-Vinci. U větších formátů (figury...) nebo nějaký rychloskici, ale tady tomu černá podle mě neušodí. Kort je tam jednolité bílé pozadí, postava na střed. Černá tomu může dodat kontrast, lehce se přiblížit logům, grafice apod.
Zase tu hnědou moc nepřeceňovat :) Ale říkám, věc názoru a vkusu.


 Uživatel úrovně 0

Měla jsem sebou jen čokoládově hnědou tužku a sken mi to navíc moc nechtěl vzít a pak jsem to musela hrozně změnšit, což mě štve. Nevím v černé to podle mě právě ztratí to kouzlo barvy.


 Uživatel úrovně 3

Anarion: Ten někdo se pokusí :-). Ale momentálně jsem z toho udělal takový Doom.


 Uživatel úrovně 8

:D i když jedna maličkost v jinak bezchybném obrázku mě přeči jenom napadla. Více černé do otevřené pusy, ať si chytí hloubku prostoru dozadu.

Jinak good luck Tfoft v další tvorbě, těšíme se