Galerie

Jen můj

Obrázek Jen můj

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Trošku tam kazí dojem ta látka. Vypadá to tak nějak divně. I když je mi jasné, že jsi asi nechtěl kreslit všechno xD.
Moc se mi líbí ta křídla a prsa má fakt dobrý. Ale musím říct, že kdž se zadívám na toho chlápka, tak tu hruď a břicho má jako orangutan. Nevím proč to na mě tak působí, ale je to tak.
Je mi jasné, že ty manga oči jsou prostě tvůj osobitý styl, ale zrovna tady se nehodí. Ubírá jim to na nějaké té upíří charisma. Prostě s těma očima, i když jsou roztomilý (a to je asi právě ten problém), tak se tam nehodí. Kdybys je třeba vypíchl a vybarvil je červeně, tak bych možná mluvila jinak, ale to by už zase nebyl tvůj styl, že?


 Uživatel úrovně 0

Mno hurá! Tohle je lepší! Jo, anatomie perfekt, ta slečna má úžasná prsa. :) Je tu sice pár drobnějších chybiček, třeba to křeslo přikryté hadrem. Původně jsem si myslela, že je to buď sliz nebo nějaký pařez, případně latexové cosi, ale jinak se mi to moc líbí. Trochu mě ruší ten anime-manga-nevímco styl (V tom se nevyznám, jak se to dělí). Dělá jim to hruškovité nosíky a nevypadají úplně upírsky, mám dojem, že jim to ubírá na takové té důstojnosti. A vlastně ani ty oči nejsou úplně můj šálek kávy. Patří to ale k tvému stylu, Tfofte, což je dobře, je to osobité. Jo, když si odmyslím ty komixové obličejíky, moc se mi to líbí. Jen tak dál!
Šarlat


 Uživatel úrovně 8

Tfoft: No napsal jsi: Ta žena má takovýhle pohled záměrně, sice se mi povedl náhodou, ale naprosto přesně ji to vyjadřuje XD

Tak jí vystihni :)

Ps. Zase tolik chyb tam nemáš... jde tu už jenom o detaily :D


 Uživatel úrovně 0

Anari: No přímé určení obrázku mají jen dvě osobyXD Tady to je jenom abych zase byla o něco chytřejší a trochu se poučila z chyb.


 Uživatel úrovně 5

nie som žiaden kritik, a v kreslení postáv iba taký samouk ... môžem povedať, že telá ti vyšli veľmi pekne ale tváre moc nie. Hlavne oči sa mi zdajú také anime-oidné. Ale inak veľmi pekný obŕazok.


 Uživatel úrovně 8

Příště zkus pózy a grimasi postav udělat přirozeně, tak aby to divák pochopil... a né jenom ty :D

Jo a v odkazech si promaž mezery co je zkopíruješ do okénka... pak ti půjdou :)


 Uživatel úrovně 0

Hm tak mi nejde ani jeden odkaz, no ale než se pustím do další nějaký látky tak si snad stihnu něco najít. Jenže, když si vybavím nějakou drapérii, tak vždycky vidím kus zmuchlaného hadru, který kreslívala jedna paní u nás na výtvarce a tvářila se u toho hodně vážně a nás děti k tomu nepustili, protože jsme byli grafici a ne kreslíři... ale proč to povídám, chtěla jsem aby ta látka splývala dolu krásně rovně, tmavě rudá, matná...jenže nejsem s počítačovou grafikou zase takový kamarád, aby to dopadlo tak jak jsem to viděla, a jak se zdá, ani s perem to nedopadlo tak jak jsem potřebovala.

No je hezké tu sdělovat autorské záměry, když už je to na papíře XD, ale je to pozdě a já vám moc děkuji za rady.

tfoft a mé já

PS.: Ta žena má takovýhle pohled záměrně, sice se mi povedl náhodou, ale naprosto přesně ji to vyjadřuje XD


 Uživatel úrovně 0

Skewer: 300, Sin City, Batman: Dark Knight Returns - nejznámější věci od něj. Stylově sice na hony vzdálený od Tfoft, ale pro představu, jak na dokonalou draperku za pomoci jednolitejch barevnejch ČB ploch absolutně bez stínování, je to ideální. Nechce se mi teď googlit, tak namátkou třeba http://www.techshout.com/images/frank-miller-sin-c ity.jpg


 Uživatel úrovně 8

Skewer: Je... jinak u šrafury platí že by se něměla šrafovat kolmo (90 stupňů) ruší to.


 Uživatel úrovně 0

Stoupa: Jenom krátkej offtopic, není Frank Miller autorem toho komixu, podle kterýho natočili 300 ?