Galerie

Úlovek

Obrázek Úlovek

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Velice zvláštní obraz. Znovu je vidět, že kreslit opravdu umíš.
K paně vych nevytklanic, krom nepřirozeně zahnutého krku - vypadá, že už je posmrti.
A takový úlovek bych věru nechtěla xD Chudák.


 Uživatel úrovně 8

Pravda... asi jsem byl do toho moc hrr a chtěl jsem to míc překontrastní :D

Ale i tak se mi zdá že prostě že to místo kde se setkává krční úpona a čelist.. má výt více tmavé. Ženy obecně mají tu čelist u ucha ostřejší a takhle to vypadá trošku na štítnou žlázu z málo Iodu .)


 Uživatel úrovně 0

A k anarionovým úpravám: jsou zbytečný. Čelist si udělal moc ostrou. Zářivější světlo na krčním úponu nemá odůvodnění. Podvodní světlo je rozptýlený, nevidim důvod ještě víc ten úpon zvýrazňovat a tu třetí úpravu vůbec nechápu proč si udělal. Odgumoval si jí z tváře kousek stínu od vlasů a tím ho udělal ostřejší - Proč?

Vidim jaký úpravy si provedl, ale přiznam se, že těm dvěma posledním (úpon, tvář) vůbec nerozumim. Jakej měly účel?


 Uživatel úrovně 0

Tyvole chlup na bradavce. Já věděl, že jsem na něco zapomněl!


 Uživatel úrovně 0

Ta holčina by žralokoj neuplavala, ani kdyby měla pevnou ploutev (celkový tvar těla), ale tím že má ruce a umí se pod vodou celkem obratně pohybovat, tak pro ní nebude menší žralok nebezpečný - vyhnula by se mu a popřípadě i mohla zezadu zaútočit(ostatně pokud má takhle vyvinuté ruce, tak tato rasa určitě používa nástroje). Jinak ta "krása" ohledně ploutve není nesmyslná, lidská žena také není stavěna na boje s vlky, medvědy a podobně...to obstará muž(v tomto případě někdo jako Arielin tatínek od Disneie;-) ) Z tohoto hlediska by přirozený výběr zapříčinil, že čím je "samička" hezčí, tím si pořídí většího tritona, kterej s žralokama zatočí.

Jinak obrázek je naprosto perfektní a ani mu nemám co vytknout...exprese je zde mnohem důležitější než "chybějící chlup na levé bradavce" :-D


 Uživatel úrovně 8

Však jsem to myslel trošku s humorem. Jinak chyby se dají najít na všem, tedy... ono je to sporné, neb umění se posuzuje subjektivně a né objetivně, ale dají :o)

Jinak se bavte, za diskusi jsem rád :D


 Uživatel úrovně 8

anarion: Jako redaktor buď rád za aktivní diskuze, galerie ti vesele žije a já ti to přeju (a pomáhám živit, muhaha). :-)

Až někdo překreslí strop Sixtínské kaple, budeme ji řešiti i zde, to jsem si jistý. :-)

Já jsem vlastně napsal, že se mi zdá velká a udělal bych ji menší, ale Hamster na mě chtěl jít s knihou, musel jsem se bránit, poněvadž útok písmem je podpásovka. :-D

Stoupa: Jj, proč bychom nemohli. A kam jsme zatím došli? Že pokud by tuto vílu žraloci žrali, hravě by ji chytili. To znamená, že je asi nežerou, protože příroda ji vybavila velkou a neohrabanou ploutví, tudíž je s nima zadobře. :-)))


 Uživatel úrovně 0

Hulahu: to já právě taky nevim, proto o tom kecáme, žejo;)
anarion: a proč bysme nemohli?


 Uživatel úrovně 8

Prostě Nathy napiš že se ti ocas moc nelíbí, že by jsi ho udělal menší a tečka. To pak můžeme rozebírat i Sixtínskou kapli, Davida, nebo Pietu od Michelangella a říkat: Jéje.. tady to Buanarotti přešvihl... Michelangello, Michelangello :D


 Uživatel úrovně 8

To já nemůžu vědět. Ale pokud by mořská víla byla jen obyčejný tvor, tak nevidím důvod, proč by si na ní žraloci nepochutnali. :-)
Zato vím jistě, že pokud by na to došlo, tak by jim tahle víla neuplavala.