Galerie

Alrim

Obrázek Alrim

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Nejvíce ze série tvých tří obrázků se mi asi líbí ten první.
Je vidět, že máš talent, kreslíš do co nejmenších detailů a i obličeje vypadají "lidsky". Moc se mi líbí i ten rámeček.
Je tam sice pár chaotických, nebo ne úplně "perfektních" (i když to je relativní) míst, ale ve výsledném dojmu, pokud se tam nesnažím hledat ty mini chybičky, je to nádhera.


 Uživatel úrovně 0

Skvělá serie. Nějak sis tu fixku oblíbil:)
Je tam pár míst, který jsou kresbou trochu zmatený a takový rozpačitý, ale čert je vem. Zlepšuješ se uplně brutální rychlostí a když kliknu na některý tvoje starší věci, skoro se mi nechce věřit, že to je od stejnýho člověka:) Takže keep going!

Co mi k tomu ale nesedí jsou jejich postoje. Tohle je taková ta ukázková póza - jakože "čumte jaký mam brnění a čumte jakej jsem hero" Jako když je kulturista na molu. Jenomže od tebe by se mi mnohem víc líbili opravdový lidi a né nafouknutý panáci. A nemluvim teď o lidech v pohybu, myslim klidně statický lidi, ale prostě uvolněný, přirozený, s křivýma zádama. Taková babka s artrózou v kyčlích, která sedí na kládě a odpočívá, nebo nějakej král, rytíř atd (co rád kreslíš), kterej stojí a po bitvě ho všechno bolí, tak mu ruce tak uvolněně visí, celej jeho postoj je uvolněnej, nic nezatíná....atd. Nebo lidi při nějakejch drobnejch činnostech - rytíř jak hasí žízeň, jak čumí do mapy, jak leští meč, jak ho zrovna podělal pták a on se ohlíží odkud atd... Prostě skutečný nestrnulý lidi, myslim, že by to bylo supr.


 Uživatel úrovně 0

Znám sice jen čtyřicítku, ale hodně mi to připomíná Warhammer.

Asi nejvyvedenější z trojice, a musím říct, že opravdu skvělý. Nevím co dodat, takže budu jen držet palce s tou střední školou a těšit se na další obrázky.


 Uživatel úrovně 0

Zbroj, stínování je v pohodě, akorát se mi nesedé pravá ruka a ksicht..no ten je fakt nepovedený.


 Uživatel úrovně 8

Není to špatné, Vermaene, ale pořád to samé.

Co umíš, to umíš, dál to nezlepšuješ, protože není moc kam. Ale pořád s tím pracuješ a pořád to omíláš. Máš své pózy, své materiály a své zdobení, které dáš do všech svých obrázků.

A co neumíš, to neumíš a nezlepšuješ to, protože se tomu vyhýbáš. Pořád na to kašleš a děláš si to své. Zatím tě o postavy v pohybu či jiné věci než postavy a zbraně jen prosí, ale Nathaka povídal, že jestli v tom budeš pokračovat, pak tě jako estét bude muset nakopat, protože mu rve srdce, jak stojíš na místě. Hni se, hnuse! (Odpověz: Hnu se, hnise! a pusť se do toho.)

---

Konkrétně k obrázku:
Póza pěkná, stylová, typicky ilustrační, do knížky či do časopisu. Klady jsou obvyklé: rozlišení materiálu, lesk, plasticita, detailnost, fantastičnost, dojem, impozantnost. Zápory jsou taktéž pořád stejné, zde konkrétně takové: velká hlava v poměru k tělu NEBO malé ruce a nohy v poměru k zbytku, vyber si, dále krátký meč (zapíchl bych ho víc blíž k němu), ale jinak nic. Čili tenhle obrázek je ze tří nových asi nejlepší. :-)


 Uživatel úrovně 3

Dobrý den

Nevím jak jiným, ale mně se zdá, že je Alrim vzrůstem trpaslík. Řekl bych, že je to dáno velikostí hlavy ke zbytku těla. Hlava by se měla tak osmkrát vejít do velikosti těla. Zde je to však tak pět až šestkrát. Také mi příliš nesedí látka kolem nohou. Vypadá jako sukně. Provedení je ovšem perfektní. Látkové materiály autorovi jdou. Nelíbí se mi hlava a zvláště vlasy (podle všeho). Jednak proto, že je vůči zbytku méně propracovaná a také z důvodu výše uvedeného. Pravá ruka má ploché prsty, které jsou navíc příliš nakřivo. Nevím, co jsou ty tři černé pyramidy nad pravou rukou. Další věc, co se mi nepáčí, je plášť. Ten vede přes ruky a končí za tělem jakoby svázaný dohromady. Kdyby tam ten plášť nebyl, vyniklo by úzké tělo a příliš odstávající levá ruka, takže je to taková kamufláž :- ). Ovšem jak teď bude zdvihat svůj meč nad hlavu? Je sice pravda, že plášť by tomu bránil ze všeho nejméně. Nejvíce by tomu bránil ramenní kryt, který by dovolil zvednou ruku tak pod 45 stupni. Opasek je moc hluboko. Vrch těla je oproti nohám až přespříliš okovaný.

Tak, mé kladné odezvy směřují opět k rámečku a k detailům na oblečení. Detaily jsou povedené. Jak už jsem řekl, nejvíce se mi líbí látkové kusy oblečení. Jejich zvlnění je skutečně povedené. Také má na tom asi vliv, že nejsou tak přeplácané, jako brnění.

Na závěr bych už jenom řekl, že největší chybu vidím v poměru hlavy a těla, ten zbytek je méně výrazný. Omlouvám se za příliš negativní komentář, ale takové mi vždy nejvíce pomohly :- ).

Mnoho zdaru při dalších obrázcích.

Dormon


 Uživatel úrovně 0

Vermaene jen bych se chtěl zeptat, vždycky tvoje postavy jen stojí... nakreslils nebo dokázal bys nakreslit něco dynamického, prostě nějakou tu svou postavičku rozhpohybovat?


 Uživatel úrovně 0

krátké nohy velká hlava, chodidla jsou také mimo, ale to vermaena trápí již dlouhou dobu.
Prostě vše se odvíjí od těch krátkých končetin, jako kdyby nestačil papír, což sama znám XD.


 Uživatel úrovně 8

Tfoft: Byl by jsem rád, pokud by jsem slyšel detaily :o)


 Uživatel úrovně 0

A do třetice:
zase pláču nad anatomií, která mi kazí potěšení z detailu, ale jinak je to pastva pro oči.