Galerie

Mapa

Obrázek Mapa

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Jj, skvělé :-D Každopádně vidím, že Equilibrie a Equilibrijčané jsou rozeseti po všech fantasy serverech v Česku :-) ....


 Uživatel úrovně 0

skoro jsem upadl ye stolickz jak jsem to videl, poklonil bych se autorovi, jestli muzu, fakt bomba


 Uživatel úrovně 5

Břečťan: Díky! : )

Veduty městeček jsem dooprvdy nedělal podle geografické polohy na mapě, ale podle celků - čili nahoře jsou města z Království (to je pravá půlka Desky) a uprostřed hlavní město. A stejně tak jsou dole města v Říši, s Mithalirem jako hlavním městem.


 Uživatel úrovně 0

Krása, svojí schematičnotí mi připomíná středověké mapy. Tím myslím zeměpisné prvky, řeky, cesty, orientované ve směru světových stran.

Trošku mne zaráží, že jsou města nakreslena v jiných částech, než se nachází na mapě. Například Amfiberai bych hledala v pravém dolním rohu.

Tirian je nejspíš nejdůležitější město, alespoň z hlediska autora mapy, proto je na čelním místě, že ? ;)


 Uživatel úrovně 5

Xerzian Eithon: ahoj,

jak jsem už napsal úplně na začátku, je to celý kreslený v počítači, až na ten pergamen vzadu, který je použitý z netu.


 Uživatel úrovně 0

Že jsem takový smělí, mohu se zeptat, jak si to stvořil? Obrázky namaloval ručně a ofotil to počítače, tam si přidal zašlou barvu atd.? Ptám se šistě z praktického hlediska...


 Uživatel úrovně 0

mám pocit, jako bych rozruloval ušmudlaný pergamen a vykoukla ne mě tato "perla" ... musí to být úžasný pocit svírat tuto mapu v rukou .. je tak živá a úplně láká vydat se na cestu, Balrogu, masakr!


 Uživatel úrovně 5

Kdyby měl někdo zájem... tak tady je jak vypadají:

Mamonín:
http://equilibrie.westgard.cz/NWNh.jpg

Mithalir
http://equilibrie.westgard.cz/NWNn.jpg

Hargol
http://equilibrie.westgard.cz/NWNo.jpg


 Uživatel úrovně 0

Piplačka...a úžasná piplačka. Mě se to hrozně líbí a něčím mi ty malby v panelech připomínají obrázky z Malého prince, nemohu si pomoct.


 Uživatel úrovně 8

Stoupa: Tvůj střízlivý nápad jsem zmínil v úvodní kritice... ačkoliv se tam najdou malichernosti, maličkosti, je to skvělá mapka, smekám :)