Galerie

Elven warblade

Obrázek Elven warblade

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

pardon... to nevztahuju na vermaena...jen mě to hrozně zarazilo, když jsem viděla názvy těch obrázků. samozřejmě že je obrázek důležitější než název - ačkoli moje výtvarkářka by se o tom hádala .-) jen mi to přišlo opravdu směšný, když je anglicky většina děl na stránce, a nemohla jsem se udržet a nepoukázat na to.


 Uživatel úrovně 8

Gilette: Název v Galerii... je to věc autora. Rozhodně mi to přijde jako tak nepodstatný bod, že je skoro zbytečné mít to jako námět k diskusi. Angličtina, čestina... i kdyby byl název n němčině, nebo Francouštině.. ano, divil by jsem se a tázal by jsem se autora proč, ale pokud si název obhájí, prvořadý je pro nás obrázek.

To že je název anglicky mi nevadí.... nepřipadá mi že se tím Vermaen chlubí... pro mnoho lidí je angličtina zpěvnější a hezčí než čeština a myslet si něco o autorovy že dal jen název Anglicky? To mi přijde... ale co :)


 Uživatel úrovně 0

Tak jsem se podívala do galerie...Lidi, prosím, proč musíte pořád dávat obrázkům anglické názvy? že umíte anglicky se dá ukázat i jinak...nepřipadá vám to trochu směšný?


 Uživatel úrovně 0

Stoupa: Mno měl jich tam myslim víc. Ano jsou to fatální rozdíly nciméně musíš brát proč vlastně jsou takto kreslena. Já nevim ale možná má proto vermaen osobní důvody.


 Uživatel úrovně 0

Krasna dyka, moc peomny a k tomu meci ktery tu byl asi pred tydnem se to pekne hodi nebylo by na skodu to dat do kupa plus jeste nejake podobne vecicky:-)


 Uživatel úrovně 0

Mordredian: mně nepřijde, že je kreslí pořád dokola, dyť tu má jenom dva.
Mně prostě přijde, že když si dam vedle sebe třeba ten Nekonečnej horizont a tuhle zbraň, je to jak nebe a dudy.


 Uživatel úrovně 8

Tfoft: Pozor... detail je od slova detailní.... detaily se většinou myslí právě titěrnosti nakonec... mě se líbí že si Vermaen hraje s detaily a že jsou tak malé, přitom ladí s dílkem samotným.

Pokud by jsi chtěla detaily zvětšit a ukázat průhledy, na první pohled by jsi před sebou ale už neměla dílko artefaktu, ale studii meče *viz. Obrazárna* Obrázek by něco ztratil, něco získal. Ovšem nikdo nepopírá, že Obrazárna je určená i k tomuto účelu :)

Salmar: Rozhodnš by jsem pokud se jedná o hlavní motiv zbraně, do obrázku neumísťoval postavy. Ztrhávají moc pozornosti. Popravdě mi absence pozadí nikterak nevadí... je to jako obrázek zbraně pro hru... hraju DrD... rozkliknu inventář a objeví se mi tyto artefakty... pěkné.

Co si ovšem myslím že by mohlo místo pozadí být, je spíše nějaká textura... Vezmeme si příklad ze hry: Prince od Presie Warrior Within. Zbraní tam bylo habaděj, každá měla obrázek přes celou obrazovku a ležela nanějakém kamenném oltáři. Prostě za čepel umístit klidně je texturu kamene... nebo něco modernějšího.... viz. Oblivion. Zbranň nemusíš natáčet... jen místo bílé plocvhy, dát alespoň něco. :)


 Uživatel úrovně 0

Vermaen : Meč ano jako vždy velmi polahodí oku. Ale pokud se nemílím tak : rukojet, záštita a hlavice, mi příjde zcela shodná s mečem v tvém posledním díle.
V jednom má stoupa pravdu "Kvalita a kvantita" Zdá se mi že jsi chtěl mít tenhle obrázek rychle za sebou udělal jsi čepel meče trochu se sní vyhrál mno pak si tam narval rukojeť ATD.. z minula. Ale už minule jsem ti říkal že ta rukojeť byla moc přeplácaná.

Stoupa: Neřeklbych že je to na jeho schopnosti slabota. Jen ty meče jak kreslí dokola tak už se ti tolik nezamlouvají neboť ti příjdou jednotvárné ne?


 Uživatel úrovně 0

Vermaene, bejt tebou, zamyslel bych se nad otázkou kvality a kvantity - u vystavovanejch obrázků.

Po shlídnutí tvých ostatních obrázků bych tomuhle na 10ti-stupňový stupnici nedal víc než 3 body, protože máš mnohem na víc. Tohle je na tebe imho dost slabota.

Od věcí z tvojí dílny už očekávam kvalitu, takže si na ně klidně rád počkam dýl, protože to za to stojí.

Takže tohle nelíbí. Nemastný neslaný. Co se designu zbraně týče, žádnej zajímavej nápad to neni, vpodstatě provedení, který je vidět všude možně a ještě i mnohem lepší. Co se týče kresby - je kostrbatá a nejistá až hrůza:) Jednoduchý vybarvení mě taky vizuálně teda moc nenadchlo. Prostě tu máš o třídu lepší věci, tak si zkus udržet laťku:) Tohle je špatný.

Tak good luck a dobrý nápady ti přeju.


 Uživatel úrovně 0

Vermaene: Co se zbraní týče jsi hrozný detailista...není to pro mne ani plus ani mínus. Vždy se na ty detaily teším, bohužel je vždy uděláš taak drobounké, že si je nevychutnám...jo, kdyby byly větší, nejsou to detaily, ale kdyby jsi k těm zbraním dělal více takové složené obrázky, mohlo by to být zajímavější....víš jako hlavní motiv celou zbran a pak ruzně po papíru zvětšené detaily...

PS.: Jinak už ty meče začínají být na stejné brdo, zvol jiný motiv, mě se zdají již ohrané...