Galerie

Posvátný obřad

Obrázek Posvátný obřad

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

sakra to má šťávu! ty barvy sou svělý a atmosféra z toho teče na klávesku:)


 Uživatel úrovně 0

Páni... K tomu není co dodat :-)


 Uživatel úrovně 0

Koukám na druhý obrázek od téhož autora a už mám svého prvního oblíbeného v Galerii. Ten týpek s počítačem umí věci. Jestli teda stačí jediné slovo k vyjádření názoru v diskuzi, pak se přidávám k té hvězdičkaté paní pode mnou.


 Uživatel úrovně 0

geniální...


 Uživatel úrovně 0

Marsia: :P


 Uživatel úrovně 8

Já nevím, mě ta světélka nevadí... připomíná mi to hru Gothic 2, kdy byli ve hře podobné rituály u menhirů a vždy z něj buď pravidelně, nebo nakonec, vylétávaly stejné částečky ven na všechny strany. Bylo to opravdu pěkné... jako tady.


 Uživatel úrovně 0

me osobne se to velice libi.i vsechny ty cary predstavuju si to jako leticiho pozorovatele do centra stounu a cary jako svetlusky jez se srocuji do stredu jelikoz se maji stat svedky neceho velkeho.pekne tajemna je ta mlha.kvalitni dilko


 Uživatel úrovně 3

Ty rozlítávající se světýlka se mi nelíbí, jsou moc počítačové :P Podle mě, by měly být víc rozmázlé - tady je vidět na obou koncích kruh a mezi nimi je to tmavší, a to vypadá divně.


 Uživatel úrovně 0

Balrog: Jo, brushe dobrý, škoda, že nejsou moje no:D
Jn, s těma rozmázlýma světýlkama jsem se moc nepatlal...jenom pár teček a kruhový rozostření. Udělat je tak, jak říkáš - se světlou tečkou ve předu - by bylo určitě lepší.
Hele já nevim jestli se maj jako rozlítávat do všech světovejch stran...je to tam kvuli tomu aby to bylo dynamičtější a dramatičtější, prostě na efekt:) Nechť si pod tim každej představí co je libo.

NW: přepískl s kontrastem? Myslíš, že kameny jsou moc tmavý a světlo kolem moc světlý, nebo ti jde o to, že ta linka kolem kamenů je moc "ostrá"? Jestli je to ta druhá možnost, tak to je tim, že sem to doostřoval a ta linka dost vylezla. Každopádně je to úmysl:)


 Uživatel úrovně 0

*slintá si na klávesnici*

No photoshop je prostě zázrak a v rukou někoho kdo s tim umí se dějí dokonce i Boží zázraky.