Galerie

Welcome In Hell

Obrázek Welcome In Hell

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

No, nevím, jestli by měl Pioma svůj styl měnit. Jestli ho tohle baví, ať to kreslí... je sice pravda, že od nás, kritiků, nesmí už čekat žádný údiv nad neotřelostí zpracování, na druhou stranu jeho obrázky stále mají své kouzlo. Nicméně, na tomto stylu je vidět trochu záliba v jednoduché a čisté činnosti... teď narážím na ty chvíle vybarvování:-)

Z Piomy by byl asi dobrej kaligraf (teď myslím latinkovské, tedy evropské písmomalířství). Tam je také potřeba pevná ruka a umění čistých linií. A také je to náročné na piplání se s každým písmenkem aby vypadalo jedno jako druhý:-D

No, zpátky k obrázku. Jak už řekli jiní přede mnou, nápis se mi také nelíbí. tedy, nápis... když jsem si nejdřív otevřela obrázek, vůbec mi nedošlo, že tam má být něco napsáno a myslela jsem si, že Piomu prostě jenom bavilo dělat kontrasty a tak si jich tam udělal podstatně víc, než bylo moudré:-) Co mě vadí na nápisu je to, že najednou velice zmenšuje míru použitelnosti obrázku jako takového... ano, i já totiž občas používám obrázky při hře a i když ty Piomovy se mi většinou nehodí do atmosféry, někomu by mohly. Nápis však obrázek velice v tomto směru omezuje.

P.S. Co takhle zkusit místo černého červený fix? Aspoň malá změna?:-)


 Uživatel úrovně 0

O krátkejch nožkách kostlivců a o příšerný technický kvalitě, kdy skoro 2megapixelovej obrázek narveš do 146kB, přestože limit je 600kB a neodříznutym bordelu okolo (jako třeba fialová čára nahoře) nemluvě.


 Uživatel úrovně 0

Nápis je absolutně nečitelnej, to znamená, že tam prakticky žádnej nápis neni. Jenom uplně náhodný ošklivý obrazce, který nemají pravděpodobně žádnej smysl. A to ani estetickej.

Absolutně nikam se neposouváš, nezlepšuješ se. Vypadá to jako bys byl se sebou uplně spokojenej a neměl potřebu se snažit... Tim pádem tvoříš pořád stejně špatně.


 Uživatel úrovně 0

V případě, že to budu brát jako kreslený grafit, tak je to fajn ... jako fantasy obrázek ne.
Pokud vím, "tvůj styl" zahrnuje tisíce čátek mikrofixem, možná kdybys tenhle styl opustil a zkusil kreslit, nebylo by to na škodu. Tohle se hodí na linoryt, to jednoznačně. Kdyby Tvá díla byla rytá, díval bych se na ně jinak.
Dolní dav (jak již bylo řečeno) je legrační, ale má málo zbraní.

Jinak nevím jak bych tvá díla hodnotil, jen bych Ti doporučil začít s něčím jiným nebo alespoň s jiným zpracovaáním, převážně mě kresba nudí. Zbytečně ztrácíš čas čárkováním, můžeš ho využít v kresbě lépe.


 Uživatel úrovně 0

kostřičky jsou suprově komické, ale ten nápis tam prostě nemužu dešifrovat...


 Uživatel úrovně 0

V prvni rade ti slozim holt za ty kostlivce, musel ses s nimi piplat nejaky cas a je to znat, jsou opravdu dobre. Je skoda, ze si je nemuzem poradne prohlednout kvuli tem klikihakum. Jak uz podotkla madam Marsia, "Welcome" je neskutecne necitelne. Aby nedoslo k nedorozumeni, pismo samotne je krasne, jen nabourava tvuj obraz a tak se uzoucke kosti tvych kostlivcu straci mezi "hackem" a "enkem" a tak. Toho nazkghula, ci co to tak ponure poletava na vrchu, bych si rad prohledl vice, treba na cem leti, nebo jak presne vypada, ale, promin, ono to jde jen s tezi. Krom toho, ze ma kapi, v ruce hul a neco mu couha z pusy jsem nenasel nic, co by se dalo blize definovat. Snad jen hlavu a kridla toho monstra. Ty mas talent. Jasny cil a pevnou ruku, to ja nemam, tak te za to obdivuju, jen nevim, jestli volis dobre styli. Mas sice originalitu vtisklou do kazdeho dila, ale me se ta tva neustala ponurost a pod. moc nelibi. Zkus prekvapit, chytnout davy, uprit na sebe vsechny zraky treba necim jinym. Treba pouzitim nejake barvy (nemyslim tim bilou a cernou). Jinak uz to zacne byt stereotypni.

S uctou
Ced


 Uživatel úrovně 8

Já osobně se na obrázek dívám ze dvou újlů pohledů. První dojem mi kazí skoro až grafity, ve formě nečitelného nápisu, druhý, o poznání lepší dojem, mám z těch nemrtvích... připomínají mi kostlivé gobliny z Gothici 2. Obecně mi tyto dva vbýtvory nesedí... dohromady. Škoda, bez toho nápisu by to bylo v celku slušné :o(

s úctou
anari


 Uživatel úrovně 3

Kdyby tu nebylo napsáno, že tam je nápis, tak si toho nevšimnu... A je, dle mě, hodně nečitelný (hlavně první slovo) - skoro bych řekla, že tak nečitelný nápis do obrázku dávat je zbytené.


 Uživatel úrovně 5

Welcome in hell

Nick: Pioma
Věk: 13(+7)
Věk v době tvorby: 13(+7)
Nástroj: Tenký černý fix
Technika: Vlastní
Doba tvorby: cca 18 hodin
Datum počátku: 2005
Datum dokončení: 3.12.2007
Inspirace: Hyperhobitova Armáda nemrtvých (2005)

Zdravím, pokusil jsem se, jak jsem onehdá řekl právě v diskuzi o Armádě nemrtvých, nakreslit stejný motiv svým vlastním stylem. Akorát jsem možná zbytečně, možná vhodně zapojil, zakomponoval nápis Welcome in Hell. Byl to můj prvotní záměr, protože v době zveřejnění Hyperhobitova díla, jsem měl k dispozici základní kostru textu. A stejně jako u Sneak attack, vracel jsem se k němu jen velmi pozvolna, když jsem neměl do čeho píchnout, ačkoliv v poslední době se objevilo víc času pod lavicí, než by bylo vhodné pro mé studium.


Jop, na tohle je třeba se mrknout v souvislosti s kdysi zde uvedeným dílem (viz temné hlubiny Galerie). Jak si můžeme všimnout, Pioma posunul horizont dolů, čímž nám umožnil pohlédnout na moře nemrtvých z lehkého nadhledu a my vidíme tu nekonečnou řadu kostěných hlaviček a tušíme, že se asi řítíme do pěkného průšvihu : )

Teď by se dalo zase debatovat o nevhodnosti obrovského nápisu… ale asi to nebude nutné, i Pioma sám tuší, že ten nápis nebude v pořádku. Já jen dodám.. ano, také se mi tam nelíbí! Většinu linky tvých nápisů rozbijí linky ostatních objektů na obrázku – a protože používáš jen jeden, dva typy linií, je z toho nakonec pěkný zmatek.. který někoho nejspíš baví přebírat a identifikovat, která čára asi patří k čemu, ale já mezi tyto lidi nepatřím.

Pochvala k tobě letí za kostlivce, kteří jsou prima. Mají srandovně šikmá očíčka a připomínají mi Xykona (z OOTS). Jen mají děsně krátké nožičky (dneska na ně máme nějaký úrodný den :D).
A už jen detail… doporučil bych, aby se armáda do dáli více ježila zvednutými zbraněmi, kopími, klacky a čepelemi. Dodá jí to na neuspořádanosti a hloubce.