Galerie

Nejlepší přátelé

Obrázek Nejlepší přátelé

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

To je nějaká anime verze Dragonitte? :)


 Uživatel úrovně 0

Mě se to líbí, ale nemůžu si nedovolit tu poznámku :-D ... "Vypadá to jako Rejpal."

Jinak pardon za pozdní příspěvek :o)


 Uživatel úrovně 0

Je to dobre, ale kdybych videl pouze oblicej, toho clovicka, myslel bych si, ze jej chce spis uskrtit nez obejmout? Proc se tak sklebi? Libi se mi, jak tomu draku vycuhuje prava bulva ven z hlavy.

S uctou
C


 Uživatel úrovně 0

Takže zde muj pohled: Stínovat se dá i šrafurou, což myslím, že bude ten správný tip stínování pro Šášu. Draček je nemastný a neslaný, vypadá jako mládě brontosaura či jiného dinosaura. Ta dívčina se k němu nehodí, má moc výrazné vlasy, které upoutají, ale nakonec pusobí zmateně. Ruce má moc úzké a nevystínované. Takže pro příště, zkus šrafovat čárami.
Jinak myslim, že pro začátek dobré, i když se mi obrázek po pravdě nelíbí, očekával jsem něco jiného, ale také jsem nebyla ve třinácti špičkový kreslíř!

Proto přeji hodně trpělivosti s vykreslováním ruky.

Tfoft


 Uživatel úrovně 0

*tlem* pardon, prostě se musim tlemit. upřímně, mně se ten obrázek nelíbí! ^^ nakreslila bych lepší. :) inak to co všici považujete za dráčka je jen taková podivná příšerka, co se mi zrovna z nějakýho divnýho důvodu zrodila v hlavě. ohledně toho človíčka - pravděpodobně to měla být bishinka (holčička) - ručičky má opravdu odpudivý. :) příde mi to takový.... šílený! ksichtík to má přesně takovej jakej mám já když se opravdu dlouho a moc tlemím. prostě šílenej škleb jak vrata :) a i to oko bych nakreslila jinak - teď.
A co přiznám naprosto otevřeně.

stínovat neumím!!! :)

ale snažim se to naučit :)

takže tak na závěr. hlavně mi neříkejte že to je pěkný. :) cu vědět co je na tom blbě ať to můžu opravit.

Tak tedy sayonara!
Šáša


 Uživatel úrovně 3

Ten dráček vypadá roztomile (i když trochu ušmudlaně), ale ta dívka působí divně. Jednak objetí mi přijde dost nepřirozené, ale hlavně ten její výraz. Proč se tak šklebí? Na zmenšeném obrázku jsem měla pocit, že má pod vlasy kaňku nebo pásku přes oko, v plné velikosti to vypadá jako jeskyně, před kterou leží velký bílý oblázek. Ale i když uznám, že je to mangovské oko, pořád nechápu ten škleb. Jedno oko zavřené, druhé široce otevřené, ústa zkřivená v úšklebku. Nejdivnější z toho je samozřejmě to zavřené oko. A přitom dráček má takový roztomilý kukuč. Nějak nevím, co má vlastně obrázek vyjadřovat.


 Uživatel úrovně 0

Já moc na hodnocení provedení obrázků nejsem. umím jen jeden druh hodnocení:

PĚKNÉ! =oP


 Uživatel úrovně 0

Myslím, že je to hezky namalováno... V malování se sice moc nevyznám, ale působí to na mě dojmem, že to namaloval někdo, kdo se v tom určitě více vyzná... Jediné co z mého laického pohledu pusobí "divně" tak to otevřené oko. Prvně mi více než jako oko připomínalo, velkou černou díru v hlavě.

Mnoho úspěchu do budoucna.


 Uživatel úrovně 1

Jé, tak je to konečně schváleno. :-) Je to super, Šášo, říkal jsem ti, že je to pěkný.

Dráček se mi naopak líbí. I když to vypadá spíš jako plyšák, je moc roztomilý. I stínování se mi líbí. A s tuší ti to jde, podívám-li se třeba na to křídlo, to je dost dobré. Nezdají se mi ty ruce co dráčka objímají, asi by měly být plastičtější, víc přizpůsobené, jinak ohnuté, ale anatomie se ti spraví. A taky pozor s tím křídlem, takhle by mu ho podle mě tím objetím dost pochroumali.

Výborný, jen tak dál.


 Uživatel úrovně 5

Předně musím říct, že na třináct let autorky to není vůbec špatné – rozhodně si kresli dál a dál a brzo se rapidně zlepšíš ; ) Vím, že spousta věcí jde dohnat až cvikem a zkušenostmi, takže je zbytečné, abych tu rozebíral chyby, které nebudeš dělat až po roce, dvou cvičení – takže ti teď poradím spíš "k věci". ^_^

Nejzásadnější věc, je použití tuše. Na stínování to je dost těžké a je na to potřeba hodně skillu – jinak obrázek vypadá ušmudlaně. Taky se to nehodí pro obrázky v manga stylu. Pro začátek bych teda poradil stínovat si spíš jen tmavší barvou.. protože ve stínech máš ještě taky trochu co dohánět.

Pak tu je ten zvláštní drak, který tu asi mezi lidmi vzbudí různé reakce. ^_^ Já ti poradím hlavně toto: Dráček je na půl cesty mezi dvěma způsoby, jak jsi ho mohla udělat, bohužel se nepřiklonil ani k jednomu a je teď dost podivný.
Vzhledem k té dívce (no.. o které bych tedy spíš řekl, že to je kluk : ) ) vypadá nedodělaně, nedopracovaně (srovnej to, jak je "hladký a jednoduchý" se všemi kousky oblečení a pramínky vlasů na holce), takže by mu prospěly nějaké šupinky, víc objektů na kůži… cokoliv, co z něj neudělá jen gumovou štangli.
A nebo tu je druhá možnost, že jsi se ho snažila udělat pokémonovitě, aby opravdu vypadal jako z nafukovacího balónku. No i když tenhle způsob vypadá jednoduše, taky potřebuje trochu zkušeného oka, aby potvůrka vypadala roztomile… zaprvé – jsi tedy měla vynechat skoro všechno stínování, kterým jsi ho ušmudlala, a za druhé – jsi mu měla narovnat oko (pokud tedy nemá chobot), které by mělo tímhle <O> sledovat hlavní směr hlavy a ne být naštorc.

Mě osobně tedy nejvíc vadí ta umazanost dráčka a to, že tím, jak není ani v jednom ze stylů stylizace, obrázek rozhodí.
A můžu tě uklidnit, ta linka jako pozadí je šikovná a i dostačující – aspoň pro mne. : )