Galerie

PF 2008

Obrázek PF 2008

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

je nalitej jako sud protože slavil až do rána


 Uživatel úrovně 0

co je tomu dráčkovi? bolí ho bříško?:-d


 Uživatel úrovně 0

Ten sněhulák je super.


 Uživatel úrovně 0

Anarion ma naprostou pravdu. Myslim to s tou pohlednici a tak. Jen se snazim vzpomenout, kdy jsem naposled videl tolik snehu.


 Uživatel úrovně 8

Příjemně roztomilé, krásně děcké. Celé mi to připomíná starou, vybledlou pohlednici... jenom otočit a psát. Asi to bude tou texturou :o)

Dnes se odprostím od kritiky, výčtů a podrobností, protože sem to prostě nepatří. Je to pěkné Stoupo a tvojí dílko potěšilo. A to je to hlavní ne?

hodně štěstí
anari


 Uživatel úrovně 0

Jediná připomínka - když jsem si to přečetl, četl jsem místo "Stoupa" Standu. :) Jinak velmi, velmi podařené. Takové vtipné, uvolněné a pohádkové.


 Uživatel úrovně 0

K ďouře - malej dráček si odplivnul, jenomže je tam taková kosa, že to za letu zmrzlo a udělalo to díru do ledu, páč byl trochu naprasklej.

...aneb...řešíte blbosti:)


 Uživatel úrovně 0

Nathaka: Technická: Díry kvůli rybám se většinou vysekávají (popřípadě pracuje čerpadlo). Tahle díra ale IMHO vysekávaná není. :-)


 Uživatel úrovně 1

Ty díry v rybníce tam většinou bejvaj kvůli rybám :))


 Uživatel úrovně 0

(Usmívám se pod fousy.) Je to náramně povedený obrázek a já docela optimisticky doufám, že ten příští rok bude v podobném duchu. A taky se pochechtávám jaká překvapení mi asi přinese, abych se tvářil podobně jako ten nakreslený drak. Nějak si nedovedu vyložit jeho "podivný" výraz - snad ušklíbnutí, možná překvapení, nebo škodolibý pocit spokojenosti po dobře odvedené práci, která se ale někomu vůbec nebude líbit?
Připomnělo mi to kreslený seriál o dráčkovi Soptíkovi, který si usmyslel že bude požárníkem. A jeho otec, hrozný ohnivý drak, z toho byl na mrtvici, protože každý, jím vyvolaný, požár promptně uhasil. Jo a šťastý veselý 2008!

Ten sněhulák s halapartnou tam teda pasuje! Stavidlo k rybníku patří a někam se prostě nakreslit muselo, to bych neřešil. Kometa, sopka, spokojený drak, sněhulák s halapartnou, díra v rybníce,... Zkrátka spousta prvků, které napovídají nějaký příběh. Díra v rybníce? Mám takový dotaz - kdo se probořil do toho rybníka?