Galerie

Paladinka

Obrázek Paladinka

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Je to takové nemastné neslané jestli ses snažil vyjádřit některou z tvrdších zbrojí tak se ti to moc nepovedlo když už tak tam dej i kyris jinak to je dobře vystínované a vůbec pěkně nakreslené.


 Uživatel úrovně 0

NW: Kecy. http://bishounen.info/cloud/Cloud1.jpg takovýhle pádlo by taky nikdo nezvedl...a víš proč proti tomu nikdo neprotestuje? Protože je to pěkně nakreslený. Lidi tu prostě neumí nazývat věci pravými jmény. Když se jim nelíbí kresba, tak místo toho aby to řekli na rovinu, vymejšlí si hovadiny typu "ramena a meč jsou nereálný".
Navíc jsem reagoval na Christiena, ten se vyjádřil docela jasně...řekl "nereálný" a né "hloupý či nemožný".

Drak mi jako představa přijde asi uplně stejně reálnej jako představa obrovskejch mečů, nesmrtelnejch bojovnic oblečenejch jen v koženejch bikinách, orků...a dalších fantasy vychytávek.

Jakmile slyšim výraz "nereálný" ve spojení s fantasy obrázkem, chytá mě amok.


 Uživatel úrovně 1

Stoupa: Já mám velké meče náhodou rád. Ale tenhle je jen škaredý, nejenom nereálný, to ti možná uniká :-) Navíc vidím jistý rozdíl mezi slovy nereálný a hloupý či nemožný. Drak sice neexistuje, ale je to celkem reálná představa (vidíš to?), zatímco takovýhle pádlo by nikdo ani nezvedl... navíc o to nejde, jde o to jak to vypadá. Aspoň mně.


 Uživatel úrovně 0

Christien: hm, zato paladinka se svatozáří je celkově hodně reálná viď.

Komentáře, který narážej na reálnost/nereálnost absolutně nechápu. To by celá naše galerie pak mohla bejt zaplněná zátiším a studiema přírody, páč takhle široký meče stejně jako draci a kouzelníci přeci nejsou reálný!


 Uživatel úrovně 0

Že to, co má kolem hlavy není svatozář, že ne?


 Uživatel úrovně 0

Nemůžu si pomoct, ale tenhle obrázek mě taky nějak zvlášť neuchvátil.
Nápad je to zajisté dobrý, sice krajně nezvyklý (přece jenom paladinka, ale ať žije feminismus, že? :) ), ale slespoň tu máme něco originálního.
Co bych ke stínování podotkla, myslím, že provedení suknice není úplně nejšťástnější. Stejně tak meč, který s onou suknicí příliš splývá. Působí to, jakoby ses jednoduše s horní polovinou těla nehorázně vypiplala, ale na tu spodní ti už nějak nezbyla síla, nebo se ti nechtělo. Co však chválím jsou to cosi jako nárameníky. Ty se ti povedly.
Celkově musím říct, že ten zobrazený tvor vůbec nevypadá jako ženská. Kdyby byl obrázek jinak pojmenovaný, bila bych se, že je to muž. Trochu přikrášlený, ale muž. Bohužel.

Souhlasím s Nathem, že tohle je jeden z tvých nejhorších.
Tinwen


 Uživatel úrovně 0

Paladinka - supr
Meč - ajaj - mimo jiného strašně široký, nereální


 Uživatel úrovně 1

Mně se to nelíbí.

Meč nejenže je nereálný, což teda nevadí, ale není ani působivý, což vadí. Spíš je to takové pádlo než majestátní kudla alá Manga.
Nárameníky už dopadly líp, pěkně se lesknou a velikostně mi nevadí, tam se záměr podařil.
Obličej, hlavně vlasy, ještě ujdou. Výraz se povedl a opravdu kontrastuje. To je ale to poslední, co se mi ještě líbí.
Zbytek je pro mě nepovedený. Postava má špatné držení těla, je křivá, stojí jak nepovedená socha. Celé brnění vyjma nárameníků je IMHO nelíbivé, nepůsobivé, nereálné.

Samotný obrázek jako celek pak ani nemůže působit dobře. Přičtu špatný kontrast, nevýraznost, neplastičnost. Máš na víc, Tfoft, tohle je jeden z tvých nejhorších, promiň.


 Uživatel úrovně 0

Ahoj,

Paladinka je nakreslena hezky, bych možná vytkl přílišnou odlišnost ve stylu meče a ramen oproti zbytku obtázku. Meč a ramena jsou VELICE přehnaná. Mě osobně se to líbí, mám rád třeba ilustrace we Warcraftu 3 apod. Ale nějak mi to neladí s tělem, rukama a nohama. Ty jsou naopak docela útlé, a člověk by si myslel, jestli ty ramena a meč, chudák žena, vlastně unese...

Jinak musím ale vše pochválit, líbí se mi mistrně vystínovaná ramena a její spuštěné vlasy přes zachmuřený, soustředěný obličej.


 Uživatel úrovně 0

Ano, meč. Já si nemůžu pomoci, prostě vím, že je to nereálné, ale je to na dojem. Třeba v takové Final fantasy mají kudly ještě větší xD. A ve wowku taky nosí mohutné nárameníky...nejde mi tady v tom obrázku o reálnost, ale o kontrast mezi jemnou trávří paladinky, které jsem se snažila vtisknout smutný výraz, a mohutným brněním s mečem...

tfoft a mé já.