Galerie

Střeh

Obrázek Střeh

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Jo k tomu umění sem se taky chtěl vyjádřit. Umění je absolutně bez hranic, nic ho nesvazuje, volnost je neomezená. Tudíž do něj matematika, jakožto exatktní nástroj pro vědu, nemá co kecat. A doufám, že to tak bude napořád a umění zůstane absolutně nesvázaný.

Teď se tady strhne flame jestli je matematika věda nebo ne a co je ještě umění a co už ne...:)


 Uživatel úrovně 0

Anarion: Umění není o tom znázornit něco reálně a v perspektivě, to by pak hyperrealismus byl vrcholem umění. Nepleť si pojmy.


 Uživatel úrovně 0

Takže skica je to povedená. Co se mě nejvíce líbí je ten štít, pro mne je to takový střed obrázku, a když ho vezmu za střed obrázku, tak si nedovedu představit, jak se ten človíček za tím štítem poskládá. Protože když se na to podívám na poprvé, tak mi přijde, že sedí a štít má opřený o záda a kopí drží v klíně a hlavou tak nejak pozoruje řekněme ptáky na obloze, jenže pak je tam ta noha, která tento celý dojem ruší. Proto si myslim, že by stálo za úvahu ho překreslit do sedící polohy. Mě osobně se to zdá pro zbytek obrázku přirozenější, než když bude číhat na neopatrného jezdce.
To kopí není také špatně načrtnuto, má takový zvláštní náboj...prostě jako by se mělo za pár minut roztříštit o hrud koně.
Tfoft


 Uživatel úrovně 0

Stoupa:
To ne, ale když si přečteš nějakou z povídek... nevím jestli to tak je i v češtině, mám to anglicky... tak tam máš takové poloabstraktní tvorby.


 Uživatel úrovně 0

super...


 Uživatel úrovně 0

Dobrý den.
Moment, Vílo, jak hotovou verzi? (mezi mé základní povahové rysy patří schopnost začít nikoliv pokračovat) Ale kdo ví. Jinak taky díky za podnět s barvou.


 Uživatel úrovně 0

Cedric: lol:D Jako že ti to připomíná třeba Iáčka nebo prasátko?:D


 Uživatel úrovně 0

Bassi, nevím, co to má být zač. Je to velmi... zajímavíé. Trochu mi to připomíná obrázky, které doprovázejí Medvídka Pú...


 Uživatel úrovně 0

anarion: já to nebral nijak ve zlým od tebe, jen jsem se na to podíval z jiného úhlu pohledu :) Všechny komentáře, výtky, připomínky beru jako relevantní a nepopírám je, nepopírám ani názor na matematiku ani na řemeslnost. to je diskuze asi jinam :) Takže v prvé řadě díky za komentář. To je to hlavní.


 Uživatel úrovně 8

Bass Stavitel: Dobře, taky jsem ti to zas tak moc nevyčítel, jen mi to bylo do očí :o)

Ps. Ta Indil :o)

Indil: I v umění se matematika sakra hodí, věř mi :o) bez ní.... *radši nebudu pokračovat*