Galerie

Měsíční hrad

Obrázek Měsíční hrad

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

U tohohle díla mi unikla žánrová spojitost...


 Uživatel úrovně 0

hmm...rozhodně bych to uvítal ve většim formátu, aby na mě plochy mohly nějak zapůsobit :( Můžu to nazvětšovat v prohlížeči, ale pak už to postrádá kvalitu.
Jinak je to fakt jak vytržený ze sna. Přestože podobný malby nejsou přímo podle mýho gusta, tohle má něco do sebe:)
Určitě pošli další!


 Uživatel úrovně 8

NW: Bál jsem se že mi někdo vytkne mojí větu, i když jsem právě kvůli ní a kvůli tomuto případu, který jsi ty právě až učebnicově nastolil, že tento obrázek není změť čar... sám jsem to i napsal. cituji: ".... ovšem to se netýká tohoto výtvoru, jen mi je to tímto směrem bližší jako duchem :o)" Stačí?


 Uživatel úrovně 1

anarion: Toto rozhodně není změt čar a šmouh, tohle je krásně napatlaný a moc kouzelný obrázek, který má dokonce i myšlenku.


 Uživatel úrovně 8

Marsia: Ono je impresionismus a impresionismus... posílat pouze změti čar a šmouch a označovat to za svoje impresionistické sny, takový obrázek by jsem hned zamýtnul.... ovšem to se netýká tohoto výtvoru, jen mi je to tímto směrem bližší jako duchem :o)


 Uživatel úrovně 0

Tento obrázek ne mě nějak zvlášť nezapůsobil. Olej na dřevě, to je sice pěkné, nicméně jako celek působí prapodivně, tak nějak dětsky.


 Uživatel úrovně 3

Anarion: Mám pocit, že to je "stylizované, nereálné, až s nádechem impresionismu" a že byl zaměr, aby to takové bylo. Krásně snové.


 Uživatel úrovně 0

anarion:
Musím s Anarionem souhlasit. zdá se mi to takové infantilní... takové nijaké... možná je to protože jsem se vrátil z dlouhého fyzicky a psychicky náročného dne, ale skoro mi to ani nic nepřipomíná... je tam moc modré a ta se nehodí k té hnědožlutozelené... promiň


 Uživatel úrovně 8

Mě osobně tento obrázek moc neřekl. Klidně mě kamenujte, ale zdá se mi to... takové umělé, stylizované, nereálné, až s nádechem impresionismu... prostě neurčité.


 Uživatel úrovně 0

Barvičky. Neuvěřitelně se mi líbí barvy. Všechny jsou dokonale sladěné...

Když jsem si tento obrázek déle prohlížela, uvědomila jsem is, že je v tomto díle ukryt obličej. Nevím, zda-li to byl záměr, ale tím více se mi to líbí. Tvář je sice malá a na první pohled si jí asi moc lidí nevšimne, ale když vím, že tu je, ihned upoutá moji pozornost.

Obrázek je moc pěkný. I když nemám tento styl moc ráda, není tu (podle mně) co vytknout.