Galerie

Přícházím

Obrázek Přícházím

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 8

zelgaris: To už je věc názoru a jedince... :o)


 Uživatel úrovně 5

anarion: ... nebo by to mohlo treba vypadat kvalitne.


 Uživatel úrovně 8

zelgaris: Nepopírám tvoje slova, ale někdy se věc, co se jeví zdánlivě odfláknutě, je tvořena přímo za tímto účelem a pokud by jsem tu postavu nahradil přesnými, uhlazenými a graficky čistími linkami, mohlo by to celkovou koncepci rozbít....


 Uživatel úrovně 0

zelgaris: Víš na co sem za ty roky co koukam na fantasy obrázky přišel? Že se mi fantasy kýče líbí ze všeho nejvíc. A dovoluju si tvrdit, že přestože je to technicky příšerný, tu líbivou kýčovitou atmosféru to má. A dost silnou. Takže u mě dobrý.


 Uživatel úrovně 5

Tak ja, jakozto clovek kladouci technicke strance alespon stejnou vahu jako nejake myslence se musim vyjadrit k tomu vytvoru negativne. A tentokrat to ani nebude moc konstruktivni, pac k tomuhle se konstruktivne vyjadrit zkratka nedokazi.

Pusobi to na me jako odflaknuta kycovita a vesmes naprosto neoriginalni cmaranice bez napadu a s naprosto katastrofalni technickou strankou. Tam, kde ostatni vidi umyslne chaoticke tahy, ja vidim neschopnost autora nakreslit rovne cary a selhani v preneseni sve predstavy na digitalni platno.


 Uživatel úrovně 0

Atmosféra je dokonalá, má to krásné barvy, takové optimistické a teplé. Boj s tabletem chápu, taky s ním vedu válku, bohužel však nemám doma Photoshop, ve kterém dělám na výtvarce, takže domácí boj prohrávám. Vyslovuji tedy plnou podporuXD. Ta postava je pro mne velmi nečitelná a nevím kam ji zařadit, navíc se mi zdá, že její stínování je tak nějak odbyté...přijde mi pouze celá přečmáraná. Jinak je dobrá co se týče zasazení do pozadí.
Přeji hodně dalších uspěchů s tabletem, doufám že budou takto dobré, ne-li lepší.
Čest, sílu a pevné nervy přeje Tfoft


 Uživatel úrovně 1

anari: Nevím, proč to na tebe působí skličující a potemnělou atmosférou, když je ten obrázek tak hřejivý a teplý. Nikde tam není ani kousek chladu a temnoty.
Což je fajn :-)


 Uživatel úrovně 8

Jak sám autor píše, cílem tohoto obrázku je emocionální náplň. A má pravdu. Když jsem se na obrázek podíval poprvé, skličující a potemnělá atmosféra na mě ihned dolehla. Přímo jsem nasával zádumčivou a temnou auru obrázku, který jím čiší na každém tahu. Pocitově a emočně na mě tento výtvor působí více než dobře a já jenom můžu autora pochválit že záměr, pro který obrázek kreslil, se mu povedl přímo bravurně. Ovšem jak popisovat emoce? U každého jedince tento obrázek vyvolá jiné pocity, ale pokud se kouknu na samotné zpracování, ani tady nevidím chyb. Rychlé tahy umocňují skličující auru obrazu a potemnělá postava k dály, která je takřka celá zahalena ve stínu, ještě více evokuje myšlenku, temna a záhadna. Při bližším zkoumání obličeje si všimneme i lehce kostnatého obličeje, který nás nabádá, že postava v dáli, nebude žádný dobrák. Geniálně zvládnuté pozadí, kde se v jakýsich sférách, či kruzích prolínají barevné obrazce v pozadí je skvěle řešeno a mě nezbývá nic jiného, než smeknout pomyslný klobouk a přiznat, že tento obrázek svého ducha má. Odcházím tedy velmi spokojen

Možná tento obrázek hodnotím moc kladně, možná by někdo namýtal, že na tabletu se dají vytvořit lepší věci, ale co se týče počítačové grafiky, hodně tam plavu a tak mě toto dílo osloví třeba více, než lidi znalé onoho oboru :o)
anarion


 Uživatel úrovně 0

Stejně jako CW si toto dílo dokážu představit v nějaké knize.
Jediné, co mi přijde trochu zvláštní je, že světlo za postavou je do nepravidelného kruhu. Jakoby za ní byl nějaký tunel nebo světlo vychází přímo z postavy a osvětluje pozadí? Ta druhá možnost mi přijde dosti nepravděpodobná, bylo by to možné, jen kdyby postavě zářila záda.
Pak si mi také zdá, ona osoba, přespříliš shrbená. Nevím jestli to byl záměr, ale myslím, že větší dojem by udělala postava více vzpřímená. Působila by pak vyrovnaněji. To už ale záleží na autorovi, co má dílo vyjadřovat.

Ohodnotila jsem toto dílo, spíš jako obrázek malovaný ručně, než jako dělaný na počítači. Nejspíš proto, že se v programech, zabývajících se grafikou, vyznám jen minimálně. I přesto doufám, že mé hodnocení je přiměřené.


 Uživatel úrovně 0

To je ovšem úžasné, hrozně se mi to líbí. Už to vidím, jako ilustraci v nějaké knize...