Galerie

Astralus deus

Obrázek Astralus deus

Diskuze

 Uživatel úrovně 8

nevim, jestli jsem jedinej, ale celou dobu jsem si myslel, že to jsou uříznuté rohy a uši... pohledově pravý roh může působit dojmem uříznutého... když se obrázek otevře, tato část je uprostřed nahoře, přímo v místě, na který padne první pohled. a když nevidíte kontext, alespoň mě to přišlo jako uříznutý roh. jakmile vám mozek sežere tuhle představu, nechce ji samovolně vytrácet... pak si řikáte, proč jsou ty uši stejný jako rohy?
imho je problém v tom, že ta hlavní část, začátek, má takový divný sklon... resp. prostředek je nejužší. pohledově pravá část rohu je rovná, ale měla by být zaoblená jako ta levá část, stejně jako tomu je u levého rohu, hrany rohu se kopírují, jsou zaoblené.
další chyba je možná v chybějícím stínování, ale to by narušilo celkový dojem pěkného dílka : ) navíc autorův styl se s jemným stínováním asi dosti odpuzuje : )))
děkuji za hezký obrázek ;)


 Uživatel úrovně 0

Mě se to líbí, i když mě teď napadá, že to mělo asi být strašidelné, nebo jinak dračákovské, působí to na mě humorně. Což mě osobně nevadí. Tuší (napsals to tuší, ne?) jsem se nikdy kreslit nenaučil a tak oceňuji každého, kdo to svede.


 Uživatel úrovně 5

Snorch: Vešlo na papír! Vešlo na papír! Ach ne, tohle ne...rozvržení je dost základní věc, a pokud se ti nepovede na papíře, máš tady navíc možnost upravit to počítačově, tak jak proboha můžeš říct, že je to hloupost nějak to řešit? Fňuk :(


 Uživatel úrovně 5

Snorch: Priste, az to sem budes davat popremyslej o celkove "kompozici". Myslim, ze ani v malovani neni takovy problem pridat na spodni okraj par pixelu.


 Uživatel úrovně 5

Prijde mi to jako trochu nevyzraly Mignola.


 Uživatel úrovně 0

Indil: Už dřív jsme s tímto měli problémek viď? :) A přijde mi to jako hloupost toto nějak řešit. Takhle se mi to vešlo na papír a dal to sem.

Jinak Vám děkuji za chválu.


 Uživatel úrovně 0

Musím se připojit ke všem co dílo chválí. Nejvíce se mi líbí jeho výraz překypující takovou jakoby nezvladatelnou divokostí. Jediné, co bych vytkla, jsou nohy, které jsou (možná pouze podle mě) trochu mále v poměru s tělem.


 Uživatel úrovně 0

Vcelku se mi to líbí. Hlava je celkem pěkná, ale uši trochu splívají s rohama. Jinak ty nohy působí místy trošku odfláknutě, protože linii chlupů přerušují jakési čáry. Svaly má vykreslené pěkně. Obrázek je povedený, jenomže to není můj styl. Ale hodnotím kladně.


 Uživatel úrovně 0

Ten Satyr je hezky...Nejvíce se mi líbí ta hlava, protože má výraz. Zklamali mě však nohy, představovala bych si je větší, ale to je možná jen jiný vkus. Navís vím jak je těžké ty nohy nakreslit...O jednoho Satyra jsem se také pokoušela...

Jinak je to moc milý obrázek.


 Uživatel úrovně 5

Já vám nevím, možná si špatně všímám, ale nenašla jsem tu žádnou zmínku o tom, jak je to umístěné do papíru. Pod tou postavou by mělo být víc prostoru a pohledově nalevo, jakoby před ní, taky...

Jinak se mi to líbí, umístění vidím jako největší nedostatek.