Galerie

Bezejmenný rytíř

Obrázek Bezejmenný rytíř

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Nohy má opravdu vážně nepovedené. Jinak tělo hezky udělané. Zdá se mi že hlava má nepatřičný výraz a velikost.


 Uživatel úrovně 0

k těm noham- připadá mi že namá paty...


 Uživatel úrovně 0

Při prvnim pohledu mě napadly hned dvě veci...dost špatné anatomie a perfektně nakreslenej obličej. Obličej se fakt moc povedl. Vypadá docela ustrašeně a nesměle, takže fajn, že je z toho něco cítit.

K tý anatomii...to že se hrbí a krčí nevadí, ale ruce mi přijdou celý špatně. V první řadě jsou moc krátký, když je spustí sotva mu dosáhnou pod zadek. A vzhledem k tomu jak se hrbí by pro něj neměl bejt problém dosáhnout si skoro až na kolena, páč když si normálně stoupneš a narovnáš se, máš ruce do půlky stehen. Potom dlaně...taky malý. Spíš dlaně nějaký slečny, než rytíře. Když je uděláš malý, je to horší, než když je uděláš velký, neboj se toho:) Držení meže taky nevypadá moc jistě, ale řekněme, že je to záměr...ostatně to ještě umocňuje nesmělej a bojácnej obličej, takže to k sobě celkem ladí

Boty...špatně. Obě boty vypadají jako vystřižený z papíru bez 3.ho rozměru. To je škoda. Jestli mají bejt kožený, tak bych i uvítal, kdyby ses trochu víc pokusila znázornit tu kůži. Přece jenom jsou moc rovný, nikde neohnutý a nevytvarovaný. Pohledově pravá má i děsně úzký chodidlo. Ale co, třeba ten rytíř jak je hubenej, tak má i úzký chodidlo:)

Taky bych se nebál místama přitlačit na tužku...stíny tmavší a výraznější. Třeba kalhoty jsou skoro celý bílý, to je taky škoda:(

A zen...protáhl bych jí dozadu do ztracena. Takhle vypadá, že stojí na okraji propasti...a tim že neni naznačený co je za tim okrajem, to působí rušivě.

Když se na to kouknu celkově, tak musim říct, že přestože to má fakt hodně nedostatků, tak se mi to líbí. A to jenom díky tomu, že ten chlapík tam dejchá a vypadá fakt jako ustrašená, nesmělá bojácná lidská bytost:) Ačkoli si nejsem jist, jestli to byl původní záměr aby tak vypadal;)


 Uživatel úrovně 0

lopata:
Kde ti ta spona chybí? Co když tam prostě nemá být? Sice by mu asi hned spadl, ale to je věc autora.
A jestli správně vidím stíny tam jsou.
S tím zadkem souhlasím. Ale já prostě nejsem autor.


 Uživatel úrovně 0

jo a chybi mi tam spona plaste:(


 Uživatel úrovně 0

mno rozhodne to nevypada na extra hrdinu ale opravdu dokonaly oblicej-tvar,moc peklne rty,akorat jedno oko ma niz ale jinak je to oblicej s dusi rozhodne +

po technicke strance jsou na tom nejhur kalhoty ktere vypadaji jako gdyby jim nekdo vygumoval stiny

anatomicky jsou priserne nohy nema zadne kotniky popr by se daly zakryt deformaci bot stejne tak spicky jsou na tom spatne

celkovy dojem vsak kladny ma to jiskru vypada bojacne a tudiz zive

zkus potrenovat stiny


 Uživatel úrovně 0

Pár poznámek k dílu:
-zdá se mi vzrůstově malý
-shrbený (to dělá ten plášť)
-držení uzbraně se mi zdá chybné
-zbraň měla být evidentně mečem, avšak meč je slovo zbrani vzdálené
-chtělo by to lepší postavení nohou
-pozadí působí dojmem, že za postavou je kraj skály nebo něčeho takového
-k čemuž se váže další poznámka, chtělo by to buď -pozadí vůbec nebo lepší


 Uživatel úrovně 8

Pioma: No jo... vypadá obličejem jako Haldir :o)


 Uživatel úrovně 0

Trochu mi to přiopomíná jednu postavu z Pána Prstenů: Dvě věže, kterého jsem viděl v bitvě u Helmova žlebu a když chcípnul, tak to Aragorna pěkně nakrklo... Vyjádřív se později ale tohle je takovej postřeh po ránu.


 Uživatel úrovně 0

Teda tenhle obrázek mě moc nechytnul.

1) Obrázek se mi zdá málo kontrastní,takovej vybledlej,což se odráží na celkovém vzhledu a mne to některé části pak ukáže jakoby odfláklý(meč(meč?),boty apod.).

2) Meč na mne působí jako zahlá hůl. Takovej bambus. A taky působí tím dojmem že se to rozsype,kdyby to postava zmáčkla víc tak se to rozsype a tím vzniká dojem že se postava svého meče bojí.

3) Vlasy nahoře na hlavě vypadaj spíš jako tetování na pleši.

4) Když už je tam zem tak mi chybí pozadí.

Neuraž se,jen kritizuju:)