Galerie

Sestřelený drak

Obrázek Sestřelený drak

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

draci byli odjakziva majestatne bytosti a vsechny bytosti k nim vzhlizely bud hruzou a nebo s uctou ale at jiz stojite na te ci one strane asi kazdy musi uznat ze pohled na tyto bytosti kdyz padaji k zemi setstreleny z nebes je sklicujci, rikame si proc musel umrit cim se provinil ... myslim si ze zabit draka ,toto magicke stvoreni ktere zilo na teto planete uz dlouho pred nami , tohoto praveho a jedineho pana nebes ... je velice zly cin a mel by byt potrestan kdokoliv se toho dopusti.
tak nejak se mi vybavuji myslenky kdyz se divam na tento obrazek na nemz je tuzkou nakreslen akt sestreleni draka . hned na zacatek jsem si povsiml zajimave techniky srafury ktera resi stinovani celeho draka. dal mi pripada jeho celkovy zjev spise mirumilovny ale to je myslim zavineno moji predstavou protoze jsem spis zvykly na rozzurene draky slehajici plameny kolem sebe ...ale jinak bych rekl ze je to celkem povedeny obrazek a zaslouzi si mou chvalu :)


 Uživatel úrovně 0

Tleskám.......Ale ta hlava?Jinak v celku pěkný obrázek.


 Uživatel úrovně 0

chudáček...


 Uživatel úrovně 0

No, takže lepší začít:

- Hlava je naprosto netypická. Uši na té hlavě působí naprosto nepřirozeně a moc se ke stylu hlavy nehodí. Oko je příliš malé a nedodělané. Ty uši vypadají dosti nehodící se, asi bych to tak nazval.
- Nelíbí se mi, že drak je i při zásahů takovým obrovským šípem nakreslen se zavřenou tlamou, měl by jí mít otebřenou a řvát. Působilo by to věrohodněji..
- Dračí křídla by draka asi ani neunesly, mrkni se na to, jak je máš na místě, kde se spojují s tělem úzké. Taky je to hodně netypický tvar křídel. Ta křídla jsou na konci taková rovnější, podle mě by se měla stupňovat..
- To, čím byl zasažen, to vypadá spíše jako střela z nějaké obrovitánské balisty. Protože drak musí mít na délku aspoň těch, minimálně dvanáct metrů, aby to byl vůbec drak, tak ten šíp je v porovnání s tím hodně malý..
- Drak má úplně hladké tělo. Nehodí se to moc, protože drak je původem ještěrka a měl by mít šupiny. Takhle to nevypadá příliš věrohodně. Taky by měly mít možná nějaký výraznější odstín, vypadalo by to působivěji. Ale působivé je to i takto celkem dost..

No, už toho nechám. Hodnotil bych to jako pěkný obrázek, akorát je škoda, že sis vybrala toho draka, jak píšeš níže, neznáš jeho anatomii a tak to pak vypadá, že se to spíše přirovnává k drakovi s koňskou hlavou. Já nesouhlasím. Myslím si, že je to nadějný obrázek a umíš kreslit velice dobře. Jen byl problém ve výběru témata.


 Uživatel úrovně 0

Na tohle se dá říct jediné, chudák dráček. Nebo spíš koňodráček? Ta hlava vypadá spíš jako koňská.


 Uživatel úrovně 0

nevím, jestli tady na to už náhodem někdo nepoukázal (kdyžtak se budu opakovat), ale nejni ta "věc" kterou ten drak přišel o privilegium žít, trošinku to.. neto..jak to říct.. neúměrná?


 Uživatel úrovně 0

Nádherný!Ale chudák dráček.....


 Uživatel úrovně 0

Hoooodně moc hezké! Chválím..


 Uživatel úrovně 0

Povím vám tahleta ŠRAFŮRA to je tak strašně těžký zkuste si to někdy.
¨Máš můj obdiv CARSTIN


 Uživatel úrovně 0

Pekné až na tú tvár.