Galerie

Tři syni

Obrázek Tři syni

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 5

Avatar: Po dalším roce stále pravdivější paralela.


 Uživatel úrovně 0

Nevedel jsem ze Morter se dal na kresleni, asi jsem tu vazne uz dlouho nebyl a to me privadi na myslenku c ose tu za tu dobu zmenilo, a ten obrazek k tomu skutecne patri, kdysi pevne hradby premohla matka priroda, pevny kamen se rozdrolil, a obyvatelstvo bylo vyhnano nebo opustilo tento hrad.
rostlinstvo ovlada tunto kousek civilizace.
jsi prach a v prach se obratis.


 Uživatel úrovně 0

Zarok:mas pravdu.Smysl to nema,ale podle mne je to celkem propracovane......


 Uživatel úrovně 0

Pekné, ale nemá to hlbší zmysel a neviem čo ťa viedlo k takému názvu.


 Uživatel úrovně 0

pěkné,ale nezajímavé,až nudné


 Uživatel úrovně 0

Jéé, jsem ráda, že to sem bylo dáno, škoda, že jsem si nevšimla dříve. Ruiny vypovídají o dávných dobách mnohem více než přestavěné kompletní budovy a dávají mnohem více prostoru pro fantazii.

Tyhle jsou nádherné a dokázala bych si v těch rozvalinách představit jak sídlo zlého černokněžníka, tak pevnost, která brání obyvatele i královskou rodinu s krásnou dcerou :-) Třeba tam někde pod tím roštím nějaká spí...


 Uživatel úrovně 5

Eratar: Pokud je pozadí rušivé, tak už to je působení. Obloha může být malebná, ale taky může být prázdná. Říkáš, že na obrázku není nic čím by zaujmul. Tebe třeba ne, ale někoho ano. Pokud ne tak nech být.

Aldebaran: Alespoň, že to v tobě něco vyvolává. Ať už je to smutek nebo cokoli jiného.

Ke všem: Jsem toho názoru, že prázdnota nemusí být vždy za/naplněna. Někdo prázdnotu zaplnit třeba ani nechce. K něčemu (někomu) se to snad ani nehodí.


 Uživatel úrovně 0

Není to špatné, ale keřům (teda jestli to jsou keře, nerada bych urazila) chybí plastičnost, nejsou v něm skoro žádné stíny a tím to i trochu splívá s okolím - je to i proto, že keře nevrhají žádný stín. I ty kameny jsou jen jak namalované... taky nevrhají žádný stín. Připadá mi to jako smutný obrázek


 Uživatel úrovně 0

Docela dobry ale jen docela me by se to líbilo víc obtaženy nejake ty rysy. To okolí bych tam nejak primaloval a mozna se mi to zda a mozne ne ale je to takove prazdne.


 Uživatel úrovně 0

Ten obrázek na mě působí jako by byl... jakoby bez duše. Ta běloba v pozadí je opravdu rušivá. Obloha přeci nemusí být typu "mráčky, jako z mateřské školky", ale může to klidně být něco mnohem malebnějšího.

Na tom obrázku není nic čím by zaujmul, ale na druhou stranu působí harmonický uklidnujícím dojmem.

Nenapadá mě nic jiného, jen bych dílu vytkl tu prázdnotu místo oblohy. Ale, jak už zde bylo řečeno, i na prázdnotě něco je...