Galerie

Pracovna vyčerpaného čaroděje

Obrázek Pracovna vyčerpaného čaroděje

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

a má krátké nohy


 Uživatel úrovně 0

hezky propracovane prostredi, ale zda se mi ze ta podlaha je trochu kriva (smerem ke stolu)


 Uživatel úrovně 0

Další úžasný obrázok. je to premyslené a genialné spracované!!!!


 Uživatel úrovně 0

hodně propracované a promakané.Např.ty runy nad dveřmi,nebo názvy a díly knih.nemám co vytknout


 Uživatel úrovně 0

Určitě hodně pracné, ale celé mi to připadá jako podle pravítka


 Uživatel úrovně 0

gugílek: Ach, děkuji ti za tvou kritiku. Jsem rád, že se najdou lidé, kteří dokáží naprosto přsně určit co je dobré a špatné, popřípadě moderní (nevkusné) a staré (vkusné).


 Uživatel úrovně 0

Alanil souhlasím s tebou, tedy až po tu pasáž s tím že je to celé úžasné... Ano, knihovna se autorovi velmi povedla, bohužel na úkor jiných okolností, které obrázek z mého pohledu značně poškodily..

Up"pracovna vyčerpaného čaroděje" - Ke každému správnému čaroději patří i jeho přítel a mazlíček a "věčné časy". Nějaká číča, sova klidně i havran v podobě papouška. Dalším mým návrhem k zaplnění prostoru a navodění atmosféry by byla pavučina, popřípadě i její majitel v oblasti knihovny.
Náznak klenby vyskytující se v pravém horním rohu je vítaným prvkem, ale!! Nevidím nikde sloup z pravidla podpírající klenbu samotnou. Místo něj nevkusný "moderní" roh vyvozující z atmosféry dávných časů. Čaroděj působí vystrašeným dojmem nebo mu je zima, to se mi příliš nelíbí. A jak už řekla Alanil, osoba čaroděje je zastrčená příliš v zadu, to nepůsobí dobře!
Tužka, dobrý a i mnou oblíbená kreslící pomůcka,fajn. Jetě ke stolu a nábytku celkově. - Velkou černou kaňku mi připomíná stůl po levici kouzelníka. Opět nevkusná moderna, psací stůl jenž mi leží na podlaze v pokoji. Spíše by se tu hodil stůl zdobený (vyřezávaný) apod.
Ps.: ta klenba je hrozná...
...ale jinak, se mi to i líbí ; )


 Uživatel úrovně 0

Vaľmi pekné, ale, mág by mohol byť posunutý viac dopredu. Ja veľmi malý. Mohol byť aspoň dva metre vpredu. Tie knihy sú strašne prepracované. Naozaj je to úžastné. Celé je to prešpikované neuveriteľnými detailami.


 Uživatel úrovně 0

Prakticky vše bylo řečeno. Po takovýchto správcích rubriky se těžko něco dodává hlavně u díla, které mě rozhodně nenadchlo. Jakkákoliv práce s obrazem je na počítači (i mimo něj) komplikovaná, ale tohle by se hodilo tak na krabici s hračkami pro děti. Naprosto chybějící textury, krom zdiva velice kazí dojem. Pro mě ale nejvýznamější prohřešek je světlo resp. stín. Všechny předměty jsou v zásadě sladěny, kromě dýky. Vypadá jako by měla izolovaný zdroj světla pohladově vlevo od ní docela vysoko. Je to takový ten krátký stín jakého si všímáš když jdeš večer/ráno po ulici pod lampami.
Pro tohle doporučuju vzít si tužku, hromadu papírů a kreslit si naprosto cokoliv a stínovat. Začít u jednoduchých geometrických útvarů (kde si také dobře procvičíš perpektivu) a postupně přecházet ke složitějším záležitostem, s více objekty o různých tvarech, aby sis uvědomil, jak to se světlem je.


 Uživatel úrovně 0

Myslim ze je to celkom dobre i ked by sa zislo viacej kontrastu a mam k tomu nejake vyhrady.Mohli by byt v tej miestnosti aj nejake magicke predmety typicke pre čarodeja alebo jeho priatel (napr. macka) na ozivenie, a mozno trosku detailnejsie, ale to by mozno spravil aj ten kontrast. A este taka otazocka, kde ma carodej nohy?:)