Galerie

Dainov trpaslik

Obrázek Dainov trpaslik

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

hezký a ten strom na pozadí vypadá zajímavě


 Uživatel úrovně 0

Je to pěkný, za takovýho sem ještě nehrál, teď mě to docela nalákalo.


 Uživatel úrovně 0

Že ty chodíš na uměleckou školu a jestli ne tak by si měl jí. SUPER DÍLKO


Dragsus


 Uživatel úrovně 0

Nenašel sem ani jednu chybu. Moc se to povedlo a podle ostatnich včetně tohodle obrázků soudím, že máš talent.


 Uživatel úrovně 0

Každý obrázok od teba je úžasný. Sú vždy bezchybné ruky a nohy sú vždy tak isto dlhé, obrázky pôsobia realne, vždy je to 3d!!! Niesi ty náhodou maliar??? A ked nie tak by si sa kreslením uživyl.


 Uživatel úrovně 0

no ja myslim ze ten trpaslik je hodne dobrej to jak si ho dokaze predstavit nekdo jinej to nema co docineni s predstavou tohoto kreslire/ky a by me zajimalo jestly nekdo s vas kdo to hodnotil a psal ze mam moc uzka ramena (ty si nekdy trepaslose videl na vlastni voči!!!!) a druha je jestly by to ten dotycnej nakreslil aspon z poloviny tak dobry podle me to je jeden z nejlepsich obrazku z cele tehle galeriji(za chyby v radcich nemuzu pisu rychle tak me to nezajima jestly me nekdo zhodnoti jak pisu)P.S-az to nakreslis hodnot


 Uživatel úrovně 0

Mimoriadne dobré, ale tomu trpaslíkovi by som pár kíl pridal


 Uživatel úrovně 0

tohle je ten nejhezčí trapslík a v téhle galerii


 Uživatel úrovně 0

Worldman nemá styl pro hubenější zastánce naší rasy. Velice velice hezké. Líbí se mi hlavně zpracování té kroužkové košile.


 Uživatel úrovně 0

Pěkně zpracovaný obrázek, ale trpaslík na mě působí jako z nějaké pohádky, trpaslíka si osobně představím daleko robusnějšího a širšího s obravskou dvouruční sekerou a ne sekyrkou na dřeve :P. Ale co se výtvarného ztvárnění týče je velmi pěkný a styl na mě zapůsobil :)