Galerie

Figurky z moduritu

Obrázek Figurky z moduritu

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Je to dobrý, ale já bych na to neměl nervy--- bych to rozšlapal jinak místo padesáti koruny kousek moduritu za dvacku... fakt good


 Uživatel úrovně 0

To jistě, než člověče nezlob se tak rači modurit :-)
Myslím že se ještě vyrábějí...


 Uživatel úrovně 0

Ďakujem vám za uznanie :)
Pôvodne som chcel kúpiť figúrky z Altaru, ale u nás to nedostať a dokonca ani známy, ktorí boli v Prahe v predajni Krakatit, to nezohnali. Vyrábajú sa tie figúrky vôbec ešte?
Tak som sa pokusil o náhradu - iste sa to dokonalosti predávaných postavičiek nevyrovná (i keď som ich videl len na fotkách v Dech Draka), ale snáď je to lepšie ako figúrky z Člověče, nezlob se :) - a hráči si ich pochvaľujú :)


 Uživatel úrovně 0

No je to dobrý. kdybych měl čas, náladu a fůru dalších věcí potřebnou k modeování tak bych si taky něco vymodeloval z modurit než si kupovat figurky z címu.

Ayland má však pravdu, je to fuška a modurit taky něco stojí, ale kdyby se chtělo tak toho využiju spíš než koupě cínového maníka :-)


 Uživatel úrovně 0

Musím říct že tohle bylo fakt pěkný ...asi bych to nezvlád, sem na tom s tvorbou podobně jako Indužkfalfovo prasátko (dalo mi neskutečnou práci opsat to jméno) a proto byly moje první pokusy (a taky posldní) podobné.


 Uživatel úrovně 0

Já sem se jednou pustil z moduritu do sněhuláka. Vzniklo z toho....ehm.....nooo....něco mezi jezevčíkem, zdeptanou veverkou a velkou hromadu mutovanýho rosolu, takže klobouk dolu.


 Uživatel úrovně 0

wow...je to docela koží,boží,zboží...wow...


 Uživatel úrovně 0

Killen de Nulaken: Sklamem ťa, pretože ak zrátaš všetky suroviny a čas strávený pri modelovaní, tak ťa to víde oveľa drahšie :)


 Uživatel úrovně 0

Koukám, že když je člověk opravdu šikovný tak ušetří :o). mohl by si toho využít, prodávaly by se figurky cínové a figurky z moduritu :-).

Killen


 Uživatel úrovně 0

Ayůand:Móóc pěkné. (Já bych asi nezvládl ani ty podstavce :-))