Galerie

Ledová paní

Obrázek Ledová paní

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 5

Aazy: není to sice veledílo, ale dílko je to krásné...někde jsem viděl podobného kreslíře a lidi mu za to valí solidní prachy:-))


 Uživatel úrovně 0

Ano, vím, není to žádné veledílo a máš pravdu. Jen nevím, zda bych to byla schopna správně vystihnout bez předlohy... Ale jsem si toho vědoma, zase, nechtěj po mě zázraky:o)


 Uživatel úrovně 0

Aazy: Ono se to dá dělat na jakkoli velkém papíru jenže je to i tak dost těžké... já jen, že někdo musel přijít s otevřenou kritikou... víš, bez toho stínování vypadá dost ploše... (jinak bys mohla (příště) také různě tlačit na tužku a to jemněji...) No, nejsem žádný umělec a rozhodně bych to nedokázal nakreslit, ale má pro takové věci cit. (ale přece ty její šaty... nádhera)


 Uživatel úrovně 0

Tritos: Ono to bylo na docela malém papíru a nešloc by to správně vystínovat...


 Uživatel úrovně 0

Pěkné.... ale mohla si přece trochu vystínovat ji obličel a udělat ho tak plastičtější a taky mohla míti hustší vlasy... nadruhou stanu se mi líbí její šaty.... chce to ale stínovat a bude to.... (no prosně nevyslovitelně krásné)


 Uživatel úrovně 0

Je to krásné, takové zajímavé. Líbí se mi, jak jsou nakreslené okraje té látky, vypadají opravdu ledově. Vlasy jsou taky super, líbí se mi celkově ten kontrast té chladné modré s tou chaldně působící žlutou.


 Uživatel úrovně 0

je to hezky namalovany, ale me tam chybi nejake vyrazneji rysy


 Uživatel úrovně 0

Je krásny,já bych to teda asi nenakreslila...


 Uživatel úrovně 0

Aha, tady je někdo prudce originální ^_______^ :o)))))


 Uživatel úrovně 5

ehm

no, takze...

:) = ^_^
:)) = ^__^
:)))))) = ^______^

jednoduchy ze?