Fotogalerie

Blood'n'Fire

Obrázek Blood'n'Fire

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Krásne. Milujem tie oči! Respektíve, oko (to vľavo) aj zvyšok fotky je veľmi pekný, ale mojím FP (Focal point - miesto kam sa človek pozrie najprv; ktoré najviac upúta pozornosť) je práve ono oko.

Súhlasím z názorom, že dolná fotka je farebne lepšia, ale ani tá hore nie je zlá, vyzerá už menej ako fotka...je tam taký 2D efekt, akoby to bolo kreslené :)


 Uživatel úrovně 0

A víte, proč se mi ta spodní líbí víc? Protože mezi bílou a černou je přechod - červená, který tvoří jemné hezké struktury. Nahoře je jen černá a červená, nic mezi tím a vypadá to pak hrozně...ploše. Ta spodní je hladká a "zaoblená" (v barevném slova smyslu) a tím i více vystupuje plasticita.


 Uživatel úrovně 0

Ta horní byla pojata spíš jako grafika, čistá a jednoduchá, než jako fotografie. Ale je fakt, že jsem mohla tu hnědočervenou víc ztmavit, aby to nebylo tak... placaté.
Všem vám moc děkuju za dost pozitivní ohlasy.
Love you,
Scar.


 Uživatel úrovně 8

Líbí. A měla-li by toto být faceboová fotka, tak bych tě docela chtěl mít v přátelích, abych se mohl každý den kochat. :))
Jen se asi také přidávám k názoru, že lepší je ta dolní fotka, protože ta první je přesycená a utopená.


 Uživatel úrovně 0

Scarlet: Nejlepší je, když nad uměním nemusíš přemýšlet a každou chvílí si připomínat rádobyučenecká pravidla. Prostě jak píšeš, splácáš a je to. Na mě dílo zanechalo pozitivní dojem. Moc pěkné a děkuji. Pokračuj, tvoř, neřeš ;)


 Uživatel úrovně 8

Hezká holka :D


 Uživatel úrovně 0

Anarion: Ano, jsem to já. Původně jsem chtěla vyfotit profilovku na FB, pak jsem si jednou sedla k počítači a splácala tohle. Na mě když se usměje múza... :D
S.


 Uživatel úrovně 8

A na té fotce jsi ty Scar? Ta otázka tu ještě nepadla :)

Jinak se přidám do té masy k nelibosti onoho světla. Nebít tam, bylo by to skvělý :)


 Uživatel úrovně 0

Ou nene, vy mě tak chválíte, až z toho šarlatovatím! Děkuju, děkuju. Popravdě jsem si myslela, že je to celkem hovadina a nehodí se to sem, takže jsem příjemně překvapená. Díky!
Love you,
Scar.


 Uživatel úrovně 0

Dormon +1

Světlo vlevo mi neva, možná sice trochu splývá s uchem, ale to imho vem čert. Naopak to vytváří celkem hezkej přechod zleva doprava (bílá-obliče-černá).